Як налаштовувати д-лінк.

Компанія D-Link займається виробництвом різного мережевого обладнання. Їх пристрої ідеально підходять для створення домашніх і офісних дротяних і Wi-Fi мереж різного масштабу.
Вам знадобиться
  • - роутер;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Спочатку правильно виберіть обладнання, за допомогою якого ви будете створювати локальну мережу. Для цього уточніть інтерфейс підключення до інтернет-каналу. Не забудьте з'ясувати доступні режими роботи бездротового каналу.
2
Придбайте обраний роутер. Розпакуйте пристрій і встановіть його в доступному місці. Пам'ятайте про те, що вам доведеться підключати до нього стаціонарні комп'ютери. Здійсніть ці сполуки, використовуючи мережеві кабелі RJ45. Для цього в роутерах передбачені інтерфейси LAN.
3
Підключіть кабель провайдера до роутера. Якщо ви використовуєте виділену лінію, здійсните з'єднання через порт WAN. При роботі з ADSL-каналом, підключіть кабель до порту DSL обладнання через спліттер. Увімкніть один з комп'ютерів, з'єднаних з мережевим пристроєм.
4
Запустіть інтернет-браузер. Введіть в його URL-рядок 192.168.0.1 або 192.168.1.1 (залежить від конкретної моделі). Заповніть форму авторизації, ввівши в обидва рядки admin. Натисніть кнопку Login.
5
Перейдіть в меню Internet Connection Setup. Слідуйте пошаговому меню швидкого налаштування з'єднання з інтернетом. Вводите тільки ті параметри, в правильності яких ви абсолютно впевнені.
6
Натисніть кнопку Save Settings для збереження параметрів роботи роутера. Перезавантажте обладнання. Знову запустіть його інтерфейс. Виберіть вкладку Status. Переконайтеся в тому, що роутер з'єднаний з сервером провайдера.
7
Відкрийте меню Setup і перейдіть до пункту Wireless Settings. Відкрийте підменю Manual Wireless Network Setup.
8
Заповніть відкрилася таблицю. Перевірте правильність введених параметрів і натисніть кнопку Save Settings. Перезавантажте роутер доступними засобами. Після завантаження пристрою підключіть до нього мобільні комп'ютери.
9
Вимкніть вбудований Firewall, якщо ноутбуки або стаціонарні комп'ютери не отримали доступ до інтернету.
Створення линка в процесі внутрішньої перелинковки сайту дещо відрізняється від створення посилання, що веде на сторонній ресурс. В обох випадках цю процедуру можна здійснити за кілька секунд. Якщо знати алгоритм дій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - вихід в інтернет
Інструкція
1
Для початку придумайте анкор линка . Текстове позначення посилання обов'язково має містити ключові слова статті, на яку вона буде відправляти користувача. Якісний лінк складається з 2-3-х слів, які можуть зацікавити читача з першого погляду.
2
При написанні статті вставте в неї те ключове слово або вираз, на яке припав ваш вибір. Якщо матеріал вже готовий, вам потрібно, не порушуючи його логічна побудова влити дану фразу або слово в те місце, де воно найбільш доречно. У зв'язку з тим, що текст, на який буде вести лінк, часто буває схожим за тематикою з основним, ключове словосполучення часто утворити в ньому саме по собі.
3
Зайдіть в панель управління сайту, виберіть матеріал, в котом вам необхідно створити лінк, та відкрийте його. Подвійним кліком виділіть потрібне словосполучення або окремо взяте слово і натисніть в панелі управління значок, що представляє собою не розірвалися вісімку і має значення «Створити посилання».
4
В іншому вікні браузера відкрийте ту статтю сайту, на яку необхідно поставити лінк. Якщо ви створюєте посилання на внутрішню сторінку даного сайту, то скопіюйте всю адресний рядок, крім безпосереднього адреси сайту, включаючи слеш, який стоїть одразу після нього. Приміром, якщо рядок містить символи: www.na-parad-pervomay.ru/novosti/raspisanie-demonstracii, - в буфері обміну повинна виявитися ланцюжок:/novosti/raspisanie-demonstracii.
5
Якщо ви маєте намір створити лінк на сторонній ресурс, то скопіюйте вміст адресного рядка повністю. Після цього поверніться в попереднє вікно і вставте в з'явилося маленьке вікно те, що ви скопіювали, якщо посилання відноситься до внутрішньої сторінці. При створенні линка на інший ресурс перед даними з буфера обміну слід вставити http://. Натисніть ОК і збережіть останні зміни.
6
Зайдіть на сторінку створеного вами линка і перевірте коректність його відображення. Якщо після клацання по ньому курсором відкривається потрібна стаття, лінк створений вірно.