Як змінити своє життя за один день. Як все змінити в житті.

Звичка - це наша друга натура. І в разі якщо змінити власні звички, то можливо змінити і себе і, як наслідок, свою життя . Геть депресії і рутину.
Інструкція
1
Складіть список того, що ви робите щодня і почніть свідомо його міняти. Можна вставати і лягати в різний час. Складіть своє меню не як зазвичай - замість кави вранці спробуйте вживати чай, або на ніч випивати ряжанку замість чаю. Спробуйте змінити свій маршрут від дому на роботу і назад. Сходіть на виставку, зустріньтеся з друзями в будні або ж просто посидьте в кафе.
2
Частіше цілуйте свого коханого неодмінно вранці та ввечері. Так ви будете демонструвати свої ніжні емоції і почуття, тим самим зміцнивши ваш союз.
3
Потрібно правильно харчуватися. Це корисна звичка збереже вашу прекрасну фігуру і настрій на довгі роки.
4
Робіть добро людям. Для цього не обов'язково бути мільйонером і створювати благодійний фонд. Просто допомагайте тим, кому це необхідно, в тому числі, якщо дане може здатися дрібницею на перший погляд. Потрібно пам'ятати, що зробивши добро, ви зробили добре і собі.
5
Займіться спортом. Необхідно підтримувати себе у чудовій формі і бути завжди в тонусі. Щоб досягти бажаного результату, не обов'язково купувати абонемент у фітнес-центр, спортзал можна спорудити і у себе вдома. Для цього ви можете придбати скакалку, килимок для занять йогою, фітбол і т.д.
6
Намагайтеся щодня відкласти десяту частину від суми, якою володієте зараз. Навіть при невеликому бюджеті така звичка принесе свої плоди. За покупками ходите виключно зі списком - така тактика заощадить вам до 30 відсотків бюджету.
7
Потрібно частіше спілкуватися зі своїми друзями. У кожної людини є ряд знайомих, які йому важливі й цікаві. Показуйте це частіше, влаштовуючи дружні посиденьки. Нехай для вас це стане приємною і доброю традицією.
Корисна порада
Фитбол - це програма, яка включає в себе самі звичайні вправи, які виконуються сидячи або лежачи на спеціальному гімнастичному м'ячі.