Як оновити телевізор Samsung. оновлення по для телевізора сумісного 40ues6100w.

Розробники телевізорів Samsung нерідко випускають нові версії мікропрограм для цих пристроїв. Установка оновленого програмного забезпечення дозволяє поліпшити якість роботи обладнання і розширити його функціональні можливості.
Вам знадобиться
  • - Flash-карта;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт фірми Samsung. Відкрийте категорію завантажень і заповніть запропоновану форму. Обов'язково уточніть точне найменування моделі вашого телевізора. Перейдіть до списку доступних файлів.
2
Натисніть кнопку «Завантаження та документація». Відкрийте вкладку «Прошивка». Виконайте завантаження останньої версії програмного забезпечення, доступною на сайті.
3
Розпочніть підготовку USB-накопичувача. Саме з нього буде виконуватися оновлення прошивки. Переконайтеся в тому, що телевізор зможе зчитувати інформацію з накопичувача даного обсягу.
4
Відформатуйте flash-карту. Використовуйте файлову систему FAT16 або FAT32. Багато моделей телевізорів не працюють зі структурою NTFS в контексті оновлення прошивки. Відкрийте завантажений з сайту файл. Він повинен являти собою саморозпаковується. Витягніть файли в кореневій каталог накопичувача.
5
Вийміть flash-карту з комп'ютера. Підключіть пристрій до виключеного телевізору. Увімкніть обладнання і почекайте, поки завершиться сканування флешки. Варто відзначити, що якщо в корпусі телевізора присутній порт USB з позначкою Serv, необхідно використовувати саме його.
6
Після автоматичного визначення файлів прошивки з'явиться нове меню, що містить пропозицію оновити ПЗ. Натисніть кнопку «Так», використовуючи пульт дистанційного керування.
7
Якщо телевізор включився у звичайному режимі, самостійно відкрийте сервісне меню і перейдіть до пункту «Оновлення ПЗ». Виберіть порт, до якого підключена flash-карта.
8
Дочекайтеся автоматичного вимкнення телевізора. Вийміть USB-накопичувач з пристрою. Увімкніть ТБ і переконайтеся в тому, що обладнання працює стабільно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=goHUPUCDQyo