Як відключити домашню сторінку. Як повернути стартову сторінку.

Буває, що при запуску браузера запускається сторінка, яку ви ніколи не ставили домашньою. Мало того, вам вона не подобається і не цікава. Швидше за все, вам ця сторінка була нав'язана при установці якої-небудь гри або програми. Вихід простий - відключіть домашню сторінку . Ваші дії будуть залежати від браузера, яким ви користуєтеся.
Інструкція
1
Opera. Зайдіть в головне меню програми, якшо в верхньому лівому куті на червону букву «О». Виберіть пункт "Налаштування". У випадаючому меню натисніть «Загальні настройки». Відкриється вікно з декількома вкладками. Вам потрібна вкладка «Основні», в якій знаходиться поле з адресою домашньої сторінки. Щоб відключити її - зітріть адресу і збережіть зміни.
2
Mozilla Firefox. Зайдіть в меню «Інструменти», натисніть «Налаштування», виберіть вкладку «Основні». Поле «Домашня сторінка» залиште порожнім, якщо там вже записана адреса - зітріть його. Збережіть зміни.
3
Internet Explorer. Виберіть меню сервіс, знаходите «Засоби оглядача», відкрийте вкладку «Загальні». З'явиться поле з домашньою сторінкою. Щоб відкривалася порожня сторінка, наберіть в полі «about: blank». Збережіть зміни.
4
Google Chrome. Клацніть на значку «Налагодження та управління» у верхньому правому куті, в випадаючому меню виберіть пункт "Налаштування", зайдіть в основні настройки, зітріть адресу «Головною сторінки» або поставте галочку на рядку «Сторінка швидкого доступу». Всі зміни збережуться автоматично.
5
Все браузери схожі один на інший, тому шлях до налаштування головній сторінці буде схожий. Як правило, треба зайти в основні налаштування і знайти поле з адресою. Щоб завантажувалася порожня сторінка, потрібно залишити поле порожнім або набрати «about: blank». Щоб поміняти - ввести іншу адресу.
6
Перевірте, чи немає в встановлених вами програмах настройки, яка вписує в ваш браузер домашню сторінку .
7
Спробуйте відредагувати файл «prefs.js», що знаходиться в папці «Application Data». Відкрийте його за допомогою блокнота і знайдіть рядок з адресою того сайту, який вам докучає, і змініть адресу на «about: blank».
8
Перевірте комп'ютер антивірусною програмою. Вірус може стати причиною некоректної роботи браузера.
Найчастіше при першому запуску знову встановленого браузера виявляється, що в якості головної сторінки відкривається щось зовсім нецікаве. А іноді завантаження головної сторінки сильно гальмує роботу як браузера, так і комп'ютера взагалі. Що з цим можна зробити? Відповідь проста - відключити стартову сторінку браузера.
Інструкція
1
Щоб відключити стартову сторінку в браузері Google Chrom, натисніть на знак у вигляді гайкового ключа на панелі поруч з адресним рядком. З розгорнувся списку меню виберіть пункт «Параметри». Відкриється вкладка основних налаштувань, де другим пунктом ви побачите «Головна сторінка» і два можливих варіанти відображення головної сторінки: «Відкривати сторінку швидкого доступу" і "Відкрити цю сторінку:» і поле для введення адреси (за замовчуванням тут, як правило, зазначено адресу google). Ви можете ввести будь-який інший адресу або вибрати варіант «Відкривати сторінку швидкого доступу», поставивши маркер напроти нього. В цьому випадку при активації Google Chrom вам буде відкриватися сторінка зі слайдами, на яких будуть відображатися найбільш часто відвідувані сайти. Клікнувши на таку мініатюру, ви потрапляєте на відповідний сайт без необхідності вводити його адресу в адресний рядок або вибирати його з закладок «Вибраного».
2
Для відключення стартової сторінки в Internet Explorer, натисніть закладку «Сервіс» в головному меню браузера. З розгорнувся списку виберіть пункт «Властивості оглядача». Відкриється окреме вікно, де вам треба вибрати закладку «Загальні». Першим же пунктом буде «Домашня сторінка» і поле для вказівки адреси сторінки, яка буде відкриватися першої при запуску Internet Explorer. Якщо ви хочете, щоб браузер відкривався з порожньої сторінки, просто не заповнюйте це поле. Якщо в ньому вже вказана адреса (за замовчуванням на комп'ютерах з ліцензійною системою це адреса сайту Microsoft), просто видаліть його і натисніть кнопку «Застосувати», а потім «ОК».
3
Щоб відключити стартову сторінку в Mozilla Firefox, натисніть закладку «Інструменти» в головному меню браузера. Виберіть пункт "Налаштування" з розгорнувся списку меню. У вікні виберіть закладку «Основні». Першою ж рядком ви побачите наступне: «Запуск. При запуску Firefox: »і поле, в якому можна вибрати з трьох варіантів:« Показати домашню сторінку »,« Показати порожню сторінку »,« Показати вікна і вкладки, відкриті минулого разу ». Якщо ви вибрали перший варіант, ви можете змінити адресу домашньої сторінки в поле нижче (за замовчуванням це адреса сайту компанії-виробника). Якщо ви виберете другий варіант, Firefox буде запускатися з порожньої сторінки. При виборі третього варіанту вам відкриються всі вікна і закладки, які були активні при останньому закритті браузера.