Як оновити ванну.

Ванна кімната - це не просто МИЙНА, а місце зовсім особливе, можливо, навіть перейняти деякі магічні функції від російських лазень - своїх попередниць. Сюди приходять змити бруд з душі і тіла, підбадьоритися або розслабитися. Але як розслабитися, якщо погляд постійно натикається на облуплену фарбу, тріснуту плитку або іржаві сліди у зливного отвору? Скористайтеся деякими порадами щодо оновлення ванної кімнати. Великих витрат вони не вимагатимуть, а бувати у своїй ванній вам стане набагато приємніше.
Інструкція
1
Вичистите ванну кімнату від усього непотребу, який в ній виявиться. Викинете напівпорожні флакончики, баночки, вмістом яких ви припинили користуватися ще рік тому. Позбавтеся від пилу та павутиння за пральною машиною і під ванною, почистіть вентиляційну решітку, обробіть і вичистіть старою зубною щіткою затирочні шви між плитками. Ванна відразу стане затишніше.
2
Вирішіть, скільки грошей з бюджету ви можете виділити на приведення ванною в порядок. Спробуйте скласти поки ще приблизний кошторис витрат, що не полінившись дізнатися ціни, наприклад, в інтернеті.
3
Визначте, що саме потрібно екстрено переробити у вашій ванній, а що можна просто поєднувати. Пам'ятайте про бюджет.
4
Оцініть стан плитки. Напевно вам хотілося б поміняти всю її на нову. Але, можливо, кращим виходом буде видалити якусь ділянку, плитка на якому, наприклад, тріснула, змінила колір, і замінити лише його. До речі, ви можете використовувати вставки з декоративної плитки - одиночні або, якщо віддалений ділянка досить великий, цілі панно, які легко знайти в будь-якому магазині оздоблювальних матеріалів.
5
Оцініть стан сантехніки. Можливо, доведеться замінити те, що вже остаточно зносилося і/або втратило презентабельний вигляд. Радості від постійно капає крана і облупленою лійки душа ніякої.
6
Оцініть стан меблів. Все, що потребує ремонту, відремонтуйте. Змінити зовнішній вигляд шафок легко, наприклад, за допомогою вінілових наклейок (до речі, ви можете використовувати їх же для декору стін) та/або нової фурнітури.
7
Замініть рушники, килимок, інший текстиль, шторку і екран для ванни на ті, що більш відповідають вашому уявленню про ідеальну ванну. Однак будьте пильні при виборі відтінків - вони повинні гармоніювати з іншими квітами, наявними в приміщенні.
8
Оцініть стан ванни. Якщо воно плачевно, то ви можете піти декількома шляхами. Найважчий, брудний і дорогою - заміна ванни. Більш простий і дешевий - установка акрилового вкладиша. І ще один, найбільш доступний - емалювання. Зрозуміло, доведеться потурбуватися пошуками фахівця.
9
Повісьте нове дзеркало або декорують старе. Це можна зробити, наприклад, за допомогою контуру по склу, Гліттера, вітражних фарб і гарного уяви. При відсутності останнього знадобиться картинка-зразок і копіювальний папір.
10
Продумайте, які аксесуари ви хотіли б бачити у своїй новій ванною. Можливо, це будуть красива ваза з ароматними саше, штучні квіти, витончені баночки для зберігання різних засобів, рідкого мила і якихось приладдя, нові світильники тощо.