Як обставити ванну. декоруємо і обставляємо ванну своїми руками.

Ванна кімната в звичайній міській квартирі має, як правило, досить скромні габарити. Але навіть саме маленьке приміщення можна оригінально оформити і зробити його максимально зручним. Дизайн ванної кімнати може бути незалежний від загального оформлення квартири або ж, навпаки, доповнювати його.
Інструкція
1
Виберіть колірне гаму, в якій буде виконана ваша ванна. Це можуть бути спокійні постільні тони або ж, навпаки, контрастні і агресивно-яскраві поєднання. Якщо ви вирішили оформити свою маленьку ванну тільки в пастельних тонах, майте на увазі, що приміщення може вийти безликим. Ніжні кольори краще використовувати в просторих приміщеннях. Не бійтеся яскравих кольорів та їх поєднань.
2
Головними предметами інтер'єру ванної є раковина і сама ванна. Їх стиль, форму і колір вибирайте згідно задуманому дизайну.
3
При виборі меблів для ванної кімнати, перш за все, враховуйте її компактність і функціональність. Приміром, заощадити використовуваний простір приміщення ви можете, вмонтувавши раковину в невеликий підлоговий шафку з шухлядками, або сховавши навісний шафка з поличками за дзеркалом. Якщо ж простір вашої ванної дозволяє розмістити в ній хоча б кілька предметів меблів, задумайтеся про придбання багатофункціонального шафи-пенала, додаткової підлогової тумби, а також невеликих підвісних шафок.
4
Найбільш вигідним матеріалом для виготовлення меблів, призначеної для ванних кімнат, є поліуретан. Він володіє відмінною вологостійкістю і високою практичністю.
5
Шафки зі скляними або дзеркальними дверцятами здатні зробити ванну кімнату більш елегантною. А матові або прозорі скляні полички додадуть приміщенню легкість.
6
Декоруйте ванну кімнату різними пристосуваннями і аксесуарами: на підлогу постеліть оригінальний килимок, на одній з поличок помістіть комплект мильниць для рідкого і звичайного мила, на іншій - набір зубних щіток в красивому стаканчику, до стіні прикріпіть полотенцедержатель.
7
Прикрасьте приміщення композиціями з живих або штучних рослин. Завдяки їм ваша ванна стане більш свіжою та жвавою.