Як звільнити жорсткий диск.

Порівняно старі жорсткі диски мають невеликий об'єм пам'яті. При роботі з такими вінчестерами необхідно періодично видаляти непотрібну інформацію і проводити очистку розділів.
Інструкція
1
Якщо вам не важлива інформація, що зберігається на певних розділах жорсткого диска, виконайте їх повне очищення. Увімкніть комп'ютер. Дочекайтеся завантаження операційної системи.
2
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Мій комп'ютер». Виберіть розділ жорсткого диска, який необхідно очистити. Клацніть на його іконці правою кнопкою миші. У розгорнулося меню вкажіть пункт «Форматувати».
3
Натисніть кнопку «Відновити параметри за замовчуванням». Змініть мітку тому. Для підвищення продуктивності вінчестера зніміть галочку з параметра «Очищення списку знімків». Натисніть кнопку «Почати». Підтвердіть запуск процесу видалення інформації з обраного розділу.
4
Використовуйте цей метод для очищення інших локальних дисків. Ні в якому разі не застосовуйте його при роботі з системним томом.
5
Для очищення розділу, на якому встановлена операційна система, використовуйте засоби Windows. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Перейдіть до властивостей локального диска С.
6
Виберіть підменю «Загальні» і натисніть кнопку «Очищення диска». Зачекайте, поки програма складе список файлів, які можуть бути видалені без шкоди для системи. Виділіть галочками невикористовувані файли і натисніть кнопку Ok. Дочекайтеся завершення роботи програми.
7
В тому випадку, якщо вам як і раніше не вистачає вільного простору на системному розділі, видаліть невикористовувані програми. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть за посиланням «Установка та видалення програм».
8
Уважно вивчіть список доступних додатків. Виділіть непотрібну програму лівої кнопкою миші і натисніть «Видалити». Слідуйте пошаговому меню запущеного дєїнсталлятора. Видаліть інші додатки, використовуючи описаний метод.
9
Перезавантажте комп'ютер. Відкрийте папку Program Files на диску С. Видаліть залишкові файли тих програм, які ви недавно Деінсталювати.