Як відключити вбудовану відеокарту в BIOS. Як відключити nvidia control panel.

Сучасні мобільні комп'ютери нерідко оснащують двома видеоадаптерами. Основне завдання такої технології - продовжити термін роботи акумуляторної батареї без підзарядки. Якщо ви не хочете використовувати вбудований адаптер, відключіть цей пристрій.
Вам знадобиться
  • - AMD Control Center;
  • - Nvidia Control Panel.
Інструкція
1
Спробуйте виконати деактивацію інтегрованого відеоадаптера за допомогою вбудованого програмного материнської плати ноутбука. Увімкніть мобільний комп'ютер. Натисніть потрібну клавішу для входу в меню BIOS. Її значення, як правило, зазначено в завантажувальному меню.
2
Вивчіть вміст меню BIOS і знайдіть пункти, що відповідають за роботу відеоадаптерів. Знайдіть поле Priority Video Card і встановіть пріоритет для дискретної відеокарти. Якщо ви пропустите цей крок, потрібний адаптер буде запускатися тільки після входу в систему Windows.
3
Тепер перейдіть до списку доступних відеокарт. Виділіть значення інтегрованого адаптера і встановіть для нього параметр Disable. Обов'язково переконайтеся в тому, що в даний час ноутбук працює з використанням дискретної карти.
4
Якщо ж після відключення адаптера різко пропало зображення, натисніть кнопку виходу з меню BIOS без збереження параметрів. На жаль, далеко не завжди існує можливість повністю відключити інтегровану плату.
5
В таких ситуаціях використовуйте програмне забезпечення, призначене для управління обома пристроями. Скачайте додаток AMD Control Centre, якщо ви працюєте з процесором ADM і відкритий фірми Radeon.
6
При використанні ЦП Intel і відеоадаптера Nvidia, встановіть програму Nvidia Control Panel. Налаштування інших комбінацій виконується через додаток, призначений для інтегрованого чипа.
7
Запустіть обрану програму. Перейдіть в меню налаштувань відеокарт і виберіть дискретну плату. Вимкніть автоматичну зміну адаптера. Збережіть зміни. В результаті виконаних дій інтегрована плата не буде повністю відключена, але використовуватися буде дискретне пристрій.