Як увійти в адмінку.

При створенні сайту на платформі від Joomla також, як і на інших платформах, існує панель адміністратора. Управління надбудовами сайту можна управляти тільки через цю панель (« админку »). Це зроблено для того, щоб сайт редагувався однією людиною - вебмастером. У цій статті під прикладом розглядатиметься вхід в панель адміністрування тільки створеного сайту, який знаходиться ще на жорсткому диску комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Платформа Joomla, Denver, ваш новий сайт.
Інструкція
1
Для того щоб запустити в браузері свій майбутній сайт, необхідно вбити в адресний рядок localhost/site/. Перед вами пояаітся робоча частина сайту, який ви, як передбачається, вже створили в програмі Denver. Тому, приступимо до входу в панель адміністрування. Це здійснюється наступним чином: наведіть курсор на адресний рядок - поставте його в кінець рядка - допишіть/administrator - натисніть Enter. Таким чином, адреса буде такий: localhost/site/administrator/.
2
Перед вами з'явиться панель адміністратора. Ви побачите два текстових поля - «Ім'я користувача» і «Пароль». Іменем адміністратора за замовчуванням є admin. Пароль був обраний вами під час установки.
3
Натисніть «Увійти» або кнопку «Enter». Перед вами з'явилася заповітна панель адміністратора. У цій панелі відбувається повне управління сайтом. Змінить будь-які дані, навіть ваш пароль до панелі адміністрування. Запам'ятайте свій пароль від цієї панелі, тому що це дозволить в майбутньому зберегти цей сайт, коли він функціонуватиме вже реальному сервері.
4
Змінити пароль облікового запису можна в загальних налаштуваннях. Для цього необхідно провести наступні дії: - перейдіть до "Управлінню користувачами"; - натисніть на пункт Administrator; - введіть новий пароль і підтвердження пароля.