Як образ записати на DVD-диск.

Багато користувачів зберігають певну інформацію у вигляді віртуальних образів дисків. Даний метод дозволяє швидко записувати необхідні файли на DVD-накопичувачі, зберігаючи індивідуальні особливості первинних дисків.
Вам знадобиться
  • - ISO File Burning;
  • - Nero Burning ROM;
  • - Daemon Tools.
Інструкція
1
Існує безліч безкоштовних програм, призначених для запису інформації на DVD-накопичувачі. Якщо вам потрібно швидко скопіювати вміст образу на фізичний носій, використовуйте додаток ISO File Burning. Важливо відзначити, що воно спочатку розроблено тільки для роботи з ISO-образами.
2
Скачайте цю програму і встановіть її. У вас не виникне труднощів з пошуком додатки, тому що воно поширюється безкоштовно. Вставте в оптичний привід чистий диск. Це може бути як одноразовий, так і багаторазовий DVD-накопичувач.
3
Натисніть кнопку «Обзор», що відноситься до полю «Шлях ISO». Дочекайтеся запуску провідника і виділіть лівою кнопкою миші файл-образ і натисніть "Відкрити". У другому пункті виберіть робочий DVD-привід і вкажіть швидкість пропалювання.
4
Натисніть кнопку "Налаштування". Зніміть галочку з пункту «фіналізувати диск», якщо ви не створюєте завантажувальну болванку. Активуйте функцію «Очищати все RW диски». Це дозволить програмі автоматично перезаписувати зайняті області накопичувача. Закрийте меню налаштувань.
5
Натисніть кнопку «Запис ISO». Зачекайте, поки додаток скопіює інформацію з образу диска і запише її на DVD-диск.
6
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати якісні потужні програми, встановіть додаток Nero Burning ROM. Запустіть його і в стартовому меню виберіть тип майбутнього диску. В даному випадку необхідно вказати параметр DVD-Rom (Boot).
7
Відкрийте вкладку ISO. Виберіть файл-образ, вміст якого буде скопійовано на DVD-накопичувач. Пам'ятайте про те, що використання даного параметра увазі закриття мультисессии.
8
Якщо ви хочете просто перенести вміст образу на диск, виберіть пункт DVD-Rom (ISO). Вмонтовуйте образ у віртуальний привід. Додайте до проекту файли, що містяться в ISO-образі. Натисніть кнопку «Прожиг».