Як оригінально зробити подарунок. Як незвично піднести кульки на свято.

Сам подарунок часто не так важливий, як спосіб, яким його піднесли. І навіть скромна листівка, подарована оригінальним способом, принесе безодню позитивних емоцій.
Інструкція
1
Щоб зрозуміти, як можна здивувати людину, згадайте про його уподобання і хобі. Наприклад, запеклому філателістів буде приємно виявити рідкісну марку в упаковці з флаконом звичайних духів. Налаштувавшись на стандартний «протокольний» подарунок , вітаємо буде приємно здивований, що ви пам'ятаєте про його уподобання, і постаралися вгадати бажання.
2
Зробіть вигляд, що ви взагалі забули про свято. Якщо це робочий день - не дзвоніть тому, кому плануєте вручити подарунок . У вихідний під слушним приводом підіть з дому або надішліть іменинника в магазин. Коли він, засмучений, повернеться зі служби чи з прогулянки, то побачить святково накритий стіл, свічки, а на самому видному місці - подарунок , про який давно мріяв. Елемент несподіванки спрацює на вашу користь. Це привітання не забудеться ніколи.
3
Порадуйте свого партнера веселою розвагою. Пограйте в «гаряче-холодно», але на новий лад. Сховайте презент, наприклад, квитки на виставу, за гумкою нижньої білизни. Зауважте коханому очі. Нехай він починає обмацувати вас з голови. Якщо партнер віддаляється від сюрпризу, говорите «холодно». Якщо наближається - «тепліше» і «гаряче». Така розвага навряд чи закінчиться тільки радістю від подарунка. Швидше за все, задоволення отримаєте ви обидва.
4
Оригінальне привітання оцінить не тільки друга половина, але і колега по роботі. Якщо іменинник - ваш начальник, організуйте групове привітання. Наприклад, можна розіграти сценку, де він - король, а ви його міністри. Привітайте його, перераховуючи всі достоїнства його держави (компанії або відділу). Щоб попадання було стовідсотковим, заздалегідь виготовте корону, пофарбувавши її золотою фарбою. А для міністрів - медалі на шию. На них напишіть «міністр логістики», «міністр канцелярії» і т.д. І роздайте їх співробітникам, які займають відповідні посади.