Як оновити звукову карту. чому на комп'ютері гальмує музика.

З плином часу програмне забезпечення комп'ютера застаріває як фізично, так і морально. І кожен місяць (або частіше) виробник устаткування випускає оновлення програмної частини своєї продукції.
Інструкція
1
Самий просто спосіб оновити драйвер звукової карти комп'ютера - це дати операційній системі автоматично знайти оновлення в інтернеті, скачати його, а потім провести оновлення. Для цього викличте властивості «Мого комп'ютера». У лівій частині вікна знайдіть кнопку «Диспетчер пристроїв» і натисніть на неї.
2
Знайдіть вкладку «Звукові, відео та ігрові пристрої», натисніть на стрілочку поруч з пунктом. Знайдіть назву своєї звукової карти (наприклад, Realtek), натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть "Оновити драйвери». Далі слідуйте підказкам програми оновлення.
3
Якщо ж ви точно знаєте, яка версія драйвера вам потрібна, або не довіряєте автоматичному оновленню, то ви повинні самі знайти і викачати драйвер. Для цього ви повинні знати назву своєї звукової карти (воно вказане в «Диспетчері пристроїв», або в Manual вашого комп'ютера). Зайдіть на сайт виробника звукової карти і скачайте нову версію драйвера (зазвичай посилання на скачування розташована на видному місці). Запустіть виконуючий файл.
4
В процесі установки вкажіть, що робити зі старим драйвером - видалити або оновити. Якщо ви збираєтеся видалити драйвер (оптимальний варіант), ви спочатку повинні перезавантажити комп'ютер, а потім заново встановити новий. У будь-якому випадку після установки драйвера потрібно перезавантаження комп'ютера.
5
Після оновлення драйвера звук може стати краще за якістю, але незначно. Якщо ж ви хочете кращого звучання в кілька разів, то ви повинні повністю замінити звукову карту на кращу за якістю. Але перш ніж редагувати звукову карту , розберіть блок комп'ютера, подивіться, через який роз'єм підключається звукова карта до материнської плати і через який роз'єм на неї подається харчування. Все це потрібно для того, щоб купити сумісну з вашою материнською платою звукову карту .
Звуковий драйвер - це програма, яка відповідає за наявність звуку в комп'ютері і якість звучання. Як і будь-які інші програми, звуковий драйвер іноді необхідно оновити.
Інструкція
1
Оновлювати драйвер звукової карти треба лише в тому випадку, якщо на комп'ютері несподівано і безповоротно пропав звук, і ви впевнені, що причина не в тому, що ви збавили гучність, і забули її включити назад. Тому, перш ніж провести процедуру оновлення драйвера, слід перевірити звук.
2
Якщо ви все ж переконані, що оновлювати драйвер потрібно обов'язково, ви можете піти таким шляхом: Відкрийте меню «Пуск», зайдіть в «Панель управління» і виберіть розділ «Звуки і аудіопристрої». У вкладці «Аудіо» запам'ятайте назву використовуваного за замовчуванням пристрою і перейдіть на вкладку «Обладнання». Тут, у списку пристроїв вам потрібно знайти необхідне вам - те саме, яке ви запам'ятали раніше. Клацніть по ньому і знизу натисніть кнопку "Властивості" і перейдіть на вкладку «Драйвер». Тепер натисніть на кнопку «Видалити». Старий драйвер буде видалений.
3
Наступним кроком вам потрібно зайти на сайт виробника вашого аудіопристрої, тобто звукової карти і завантажити останню версію звукового драйвера. Якщо у вас ноутбук, слід завантажити драйвер, використовуючи для пошуку назву вашої моделі. Не забудьте, що драйвер слід вибрати безпосередньо для вашої операційної системи.
4
Тепер повертайтеся до того діалоговому вікна, де ви успішно видалили драйвер. Тепер вам потрібно натиснути тут на кнопку «Оновити», і слідуючи підказкам Майстра оновлення обладнання, вибрати для установки скачаний вами драйвер. Після успішного виконання всіх кроків, звук в комп'ютері повинен з'явитися.
Зверніть увагу
Деякі назви пунктів меню і вкладок в різних версіях операційної системи можуть відрізнятися.
Корисна порада
Після установки нового драйвера найкраще перезавантажити комп'ютер.