Як почати нове життя завтра.

Щоб почати нове життя , вам не потрібно чекати понеділка, закінчення навчання або настання якихось інших сприятливих для змін умов. Приступите до підвищення якості життя вже завтра.
Інструкція
1
Встаньте на годину раніше, ніж зазвичай. Так ваш день стане довшим і продуктивніше. Майте на увазі, що вам може бути достатньо 6 годин сну, щоб відчувати сили для нових звершень.
2
заряд бадьорості та енергії. Під час вільного ранкового години, який у вас утворився, займіться медитацією, зробіть розтяжку, читайте мотивуючу літературу. Ваше завдання - налаштуватися на новий день, повний позитивних емоцій, продуктивної роботи і маленьких задоволень.
3
Дайте собі обіцянку не скаржитися, нікого не обговорювати і не обурюватися. Щоб контролювати себе в перший час, надягайте на зап'ясті гумову стрічку. Як тільки ви порушите правило, і з ваших губ зірвуться негативні слова, злегка дерните гумку.
4
Намагайтеся більше посміхатися і дарувати оточуючим позитивний заряд. Закон природи такий, що ви отримуєте те, що віддаєте. Ласкаво повернеться до вас, причому в більшому обсязі.
5
Перестаньте користуватися ліфтом. Шагание по щаблях відмінно впливає на вашу фігуру і корисно для здоров'я.
6
Вранці розплануйте свій робочий день. Розставте пріоритети серед завдань, які потрібно виконати.
7
Не відволікайтеся на дрібниці, коли виконуєте складне завдання. Намагайтеся займатися дійсно важливими речами. Сконцентруйтеся, будьте спокійні і спрямовані до мети.
8
Не розлучайтеся з гумором. Він підтримуватиме ваш настрій на високій позначці.
9
Шукайте можливості саморозвитку. Якщо давно хотіли вивчити іноземну мову, дійте. Запишіться на курси, вибравши відповідну програму. Мрієте навчитися водити машину - підберіть оптимальний варіант серед пропозицій від автошкіл.
10
Призначте зустріч після робочого дня з людьми, які вас надихають. Це можуть бути ваші друзі, колеги, знайомі або рідні. Розмовляйте і міркуйте разом з ними.
11
Побудьте півгодини в тиші і спокої, прийшовши додому. Одягніть зручний одяг, запаліть свічку і розслабтеся. Можете скористатися ароматичною олією із заспокійливим ефектом.