Як не проспати.

Ранковий підйом у багатьох асоціюється з великими труднощами, адже не кожен здатний моментально виходити зі стану сну. Для таких людей серйозною проблемою стає питання про те, як же не проспати на роботу, в університет або школу.
Інструкція
1
Не їжте за дві-три години до сну. Процес перетравлення їжі забирає чимало сил у вашого організму, він починає активно працювати, що не дає вам отримати повноцінного відпочинку вночі.
2
Провітрюйте кімнату перед сном. Чим міцніше ви будете спати, тим легше встанете вранці. Запорука здорового і розслабляючого сну - свіже повітря. Задушлива квартира не сприяє відпочинку, і вранці ви будете відчувати втому і сонливість.
3
Лягайте спати до півночі. Пам'ятайте, що одна година сну до опівночі прирівнюється до двох - після. Заведіть звичку не дивитися перед сном телевізор, а відразу відправлятися в ліжко. Забезпечте собі повну тишу, закрийте портьєри і повільно відходьте до сну. Намагайтеся позбутися сторонніх думок, які не дають вам спокою.
4
Ставте кілька будильників. Звичка відключити будильник і продовжувати сон сформувалася у багатьох, і з нею доведеться боротися. Знайдіть функцію підйому в телевізорі, музичному центрі, телефоні. Або ж купіть кілька годин і розставте їх по кімнаті так, щоб для відключення дзвінка вам довелося вставати.
5
Вставайте відразу ж після дзвінка будильника. Ледь повернувши голову на подушку, ви знову провалилася в сон. Тому виходом для тих, хто не хоче проспати, стає моментальний підйом. Просто сівши на ліжко, ви вже підвищите свої шанси на швидке пробудження.
Зверніть увагу
Якщо важкі підйоми доповнюються загальною втомою, швидкою стомлюваністю і нездатністю зосередитися, варто звернутися до лікаря. Можливо, у вашому організмі не вистачає заліза або іншого елемента для підтримки активності.
Корисна порада
пропиває курс вітамінів навесні і восени. В цей час організм слабшає, йому потрібна додаткова підтримка. Порадьтеся з лікарем при виборі полівітамінів, пропити їх згідно інструкції. Це допоможе відчувати себе бадьоріше і легше прокидатися вранці.