Як включити ліхтар в телефоні.

Сьогодні в багатьох моделях телефонів передбачена можливість включення вбудованих ліхтариків. Це досить зручно, адже бувають випадки, коли звичайного ліхтарика немає під рукою, а без нього виконати якусь роботу неможливо. Для того щоб включити ліхтарик на телефоні , ви можете виконати наступні дії.
Інструкція
1
Ретельно вивчіть керівництво до вашого мобільного телефону. Зазвичай інструкція до включення ліхтарика знаходиться в розділах «Органайзер». Також ви можете знайти термін «ліхтарик» в алфавітному покажчику.
2
Якщо у вас під рукою немає керівництва до телефону, то ви можете спробувати включити телефон двома способами: • У більшості моделей телефонів ліхтарик можна включити, затискаючи певну клавішу. За допомогою методу «Наукового тику» натисніть на будь-яку клавішу і утримуйте її кілька секунд. Якщо в результаті цих дій включиться якась непотрібна функція, то просто відключіть її і продовжите пошуки. • Якщо у вашому телефоні не передбачена гаряча клавіша для ліхтарика, то ви можете зайти в меню телефону і поікать ліхтарик в «органайзер» або «Настройках».
Корисна порада
Намагайтеся не використовувати ліхтарик телефону протягом тривалого періоду часу, інакше він може перегрітися і зламатися.