Як залишатися у формі.

Підтягнута фігура за час без фізичної активності може перетворитися на вельми непривабливе тіло з жировими відкладеннями і в'ялою шкірою. Уникнути цього і залишитися в формі зможуть тільки ті, хто дійсно піклується про своє здоров'я.
Інструкція
1
Оберіть один з видів спорту, що дає організму кардіонагруку, і займайтеся ним не менше трьох разів на тиждень. До таких навантажень належать ті, що змушують серце битися швидше. А це, в свою чергу, призводить до спалювання калорій. Це може бути баскетбол чи футбол, плавання, біг або аеробіка.
2
Давайте навантаження м'язам. Для уникнення в'ялості, втрати контурів і підтримки краси тіла вам доведеться хоча б двічі на тиждень напружувати свої м'язи. Качайте прес, спину, ноги і руки, виконуючи найпростіші вправи з власною вагою або з гантелями. Активна робота допоможе вашій шкірі залишатися пружною, а рельєфу тіла зберегтися на довгі роки.
3
Зверніться по допомогу в складанні індивідуальної програми до тренерів спортзалу. Обов'язково уточніть, що ви не хочете збільшувати м'язову масу, а просто бажаєте підтримувати свою форму. Плюс роботи у фітнес-центрі в тому, що всі вправи будуть виконуватися під наглядом, що знизить можливість отримання травм.
4
Вживайте стільки калорій, скільки плануєте спалити на тренуванні. Якщо їх буде більше, вага почне збільшитися, менше - зменшуватися. Все з тим же тренером розрахуйте, яку кількість калорій ви спалюєте при своєму способі життя. З цього зробіть висновок, що і скільки можна їсти протягом дня. Найпростіший спосіб знизити калорійність їжі - відмовитися від солодощів, мучного і жирного.
5
Чи не розтягуйте шлунок. Іншими словами - НЕ переїдайте. Таке просте правило допоможе вам зберігати свою форму, адже ви не будете піддавати організм перевантажень, змушуючи шлунок працювати на знос.
Зверніть увагу
Відмовтеся від шкідливих звичок. Алкоголь і куріння уповільнюють обмін речовин, забруднюють організм, що веде до погіршення самопочуття та зовнішнього вигляду.
Корисна порада
Намагайтеся вести активний спосіб життя. Найчастіше виїжджайте з друзями на природу, грайте в бадмінтон, футбол, катайтеся на лижах та сноуборді. Купуйте велосипед і замінюйте їм свій автомобіль хоча б на вихідні.