Як недорого купити будиночок у селі. Як порахувати вартість будинку в селі.

Коли набридає міський шум і хочеться спокою і близькості до природи, нерідко виникає ідея купити будиночок в селі. Деякі люди, придбавши подібну нерухомість, використовують її для літнього заміського відпочинку, інші радикально змінюють своє життя і стають сільськими жителями.
Вам знадобиться
  • - оголошення про купівлю;
  • - доступ в інтернет;
  • - послуги агентства нерухомості.
Інструкція
1
Якщо ви обмежені в коштах, орієнтуйтеся на менш популярні місця. Наприклад, будиночок в селі в 30 км від Москви коштуватиме набагато дорожче, ніж таке ж житло, розташоване далеко від мегаполісів і великих міст.
2
В одній і тій же селі можуть бути різні за ціною будинку. Це залежить від того, наскільки давно побудовано будова, в якому стані знаходиться будинок, чи є в ньому будь-які зручності (газ, вода), від наявних у дворі господарських будівель (сарай, гараж, баня і т.п.) і розміру прилеглої земельної ділянки.
3
Якщо ви вирішили, в якому саме селищі хочете купити будинок, обов'язково туди поїдьте. Подивіться будинку, поговоріть з місцевими жителями. Сільські люди, як правило, говіркішим міських і охоче розкажуть вам про те, де і що продається. Зверніть увагу на дошку оголошень або інші об'єкти, виконують її роль - це можуть бути стовпи, паркани, двері сільського магазину і т.п. Як правило, вся подібна інформація знаходиться в центрі села - поруч з місцевим клубом, магазином, лікарнею.
4
При виборі будинку обов'язково звертайте увагу на стан дороги та ліній електропередач. Якщо дорога ґрунтова, в бездоріжжя вам гарантовані проблеми з проїздом до будинку. Ветха мережу електропередач обіцяє перебої з подачею електрики. Якщо вас це не лякає, обов'язково вкажіть власнику продаваного будинку на дані недоліки і запропонуйте зменшити ціну. Приводом до зниження ціни може стати і віддаленість від центру села.
5
Складіть і розмістіть в людних місцях села ваше оголошення про бажання купити будинок. Вкажіть, в межах якої суми ви готові провести покупку. Відзначте, чи потрібні вам які-небудь зручності, госпбудівлі і пр.
6
Аналогічне оголошення дайте і на сторінках інтернет-ресурсів, присвячених продажу нерухомості. Крім того, задайте в рядку пошуку потрібні вам параметри і пошукайте бажану нерухомість в розділі «Продається».
7
Дайте оголошення про бажання недорого купити будинок в селі в районній газеті тій місцевості, де ви хочете здійснити покупку, або в агентстві нерухомості, що знаходиться в найближчому до села місті.