Як ловити плотву.

Плотва - це промислова риба, що відноситься до сімейства коропових. Є одним з улюблених трофеїв в поплавковою риболовлі. Однак потрібно зауважити, що чисельність деяких промислових підвидів (таких, як вобла, тарань) помітно зменшується, і ці види вкрай потребують охорони.
Вам знадобиться
  • Оснащена вудка
  • Прикормка
  • Насадка
Інструкція
1
На самому початку потрібно визначитися з місцем лову плотви. В принципі плотву можна ловити в усі пори року, але потрібно знати деякі тонкощі. Влітку найчастіше плотва клює в заростях і затоках, годується на течії. Навесні плотва стоїть біля дна. Чим глибше вибране вами місце, тим більше вірогідність спіймати велику плотву .
2
Після того, як вибрано місце для лову, потрібно підібрати снасть. Зазвичай плотву ловлять на поплавкову вудку. Поплавок для плотви повинен бути чутливим, риба дуже обережна, і при "важкої" оснащенні можна пропустити клювання. Вибір гачка залежить від типу насадки і передбачуваного розміру плотви.
3
Потім, після оснащення вудилища потрібно "принадити" рибу. Для цього потрібно приготувати підгодовування. В прикормці можна використовувати крихти хліба, макарони, сухарі. А в якості насадки добре себе зарекомендували розмочена вівсянка, або манка.
4
Покльовка у плітки специфічна. Поплавок підстрибує, і підсічку потрібно робити тоді, коли поплавок зануриться в воду. Велика плотва бере насадку як лящ - поплавок спочатку лягає на воду, а потім іде в сторону. При подсечке не потрібно сильний ривок, так як плотва засікається добре.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uz08teRBazk
Корисна порада
Якщо риболовля відбувається на течії, потрібно додати в прикормку побільше цукру. Він виконає сполучну роль, і кулі прикормки будуть повільніше розпадатися.