Як оформити стіни вітальні. Як красиво оформити стіни у вітальні.

Після тривалого і ретельно продуманого ремонту приходить час зайнятися внутрішнім оздобленням. Купується нові меблі, штори і тюль. А ось для стін зазвичай купують кілька картин і на цьому зупиняються. Хоча при правильному оформленні в вітальні можна створити абсолютно різні стилі і настрій.
Інструкція
1
Дизайнери заявляють, що не існує чітких правил розміщення картин, постерів, фотографій або гербаріїв на стінах. Головне - відчувати композицію, стиль і атмосферу, яку необхідно створити. Оригінально виглядатимуть різномасті картини, якщо їх об'єднує єдиний фактор. Це може бути периметр розміщення картин, наприклад, робиться акцент на діагональ.
2
За допомогою картин і постерів підтримайте кольорові акценти інтер'єру, для цього робиться широке паспарту того ж кольору, що й штори або плафон лампи. Якщо картини розташувати в одну лінію, то це додасть кімнаті строгий і динамічний тон. Не слід тільки забувати про розумних пропорціях. Співвідношення між зоною з зображеннями і порожній площею повинна бути приблизно 1: 3, в іншому випадку можна повністю переключити увагу на картини, вони перетворяться в основний елемент декору.
3
Щоб перетворити свою вітальню в класичну, досить згадати історичні фільми. На стінах в таких будинках зазвичай висять картини майстрів старої школи, виконані маслом або аквареллю, дзеркала в красивих дорогих рамах. Якщо у вас не малогабаритна квартира, ви можете собі це дозволити.
4
В іншому випадку краще додати вашій вітальні сучасний міський вид. Він примітний тим, що спокійно ставиться до еклектики. У такому інтер'єрі найчастіше використовують вузькі полички для фотографій, дзеркала для візуального збільшення вітальні , фотографії та постери в плоских рамах. Зазвичай увагу на картинах приділяється більше не самому зображенню, а кольоровій гамі, яка гармоніює із загальним фоном.
5
Можна постаратися створити у своїй вітальні французький Прованс. Для цього використовують декоративні тарілки. Особливу увагу слід приділити засушеним квітам і рослинам в рамках і без оних, а також будь-яким ботанічним зображенням. Порожню стіну можна красиво задрапірувати легким текстилем.
6
Якщо на стіни повісити чорно-білі фотографії зі сценами минулих днів, наприклад, міські пейзажі, суспільне життя, спортивні події, то можна додати кімнаті ретро-стиль.