Як без кнопки включити телефон.

Штовхальник кнопки включення мобільного телефону може випасти при падінні або загубитися при ремонті. Також може вийти з ладу і сама кнопка. Варто батареї розрядитися, як телефон вимкнеться. Щоб його знову включити, доведеться полагодити кнопку або скористатися сурогатним штовхачем.
Інструкція
1
Погляньте, чи немає прямо під отвором, де раніше був штовхач, злегка випуклою металевої пластини або плоскою пластмасовою кнопки . Візьміть невелику викрутку і натисніть на пластину або кнопку, не докладаючи великих зусиль. Варто натиснути занадто сильно, і вийде з ладу сама кнопка. Утримувати слід кілька секунд - поки телефон не увімкнеться.
2
Виявивши, що телефон не включається при натисканні на кнопку (незалежно від наявності або відсутності штовхача) від'єднайте від апарату зарядний пристрій, зніміть батарею, SIM-карту і карту пам'яті. Розберіть телефон, використовуючи спеціально призначений для цього набір викруток. Звичайними шліцьовими або хрестовими викрутками можна необоротно зірвати шліци гвинтів, після чого розбирання буде сильно утруднена. Якщо ви ніколи раніше не розбирається мобільні телефони, особливо розкладний або зсувний конструкції, перший раз виконуйте цю операцію під наглядом досвідченого майстра. Гвинти при розбиранні обов'язково складайте в баночку або прикріплюйте до магніту.
3
Добравшись до кнопки включення, акуратно Випаяти її. Придбайте іншу, що має таку ж відстань між висновків і близьку висоту. Впаюються її на місце швидко - від перегріву пластмасові деталі таких кнопок плавляться. Зберіть телефон в зворотному порядку, встановіть на місце SIM-карту, карту пам'яті і батарею. Перевірте, чи став він включатися.
4
Не зумівши придбати підходящу кнопку, припаяйте до відповідних контактів два тонких ізольованих проводи й виведіть їх назовні. Тепер для включення телефону буде потрібно замкнути ці провідники на кілька секунд, а потім знову розімкнути. Робити це слід при отсоединенном зарядному пристрої - ймовірність витоку в ньому хоча і мала, але вона є.
5
У випадку, якщо кнопка включення в телефоні суміщена з кнопкою завершення виклику, а сам апарат - розкладний або зсувний, причиною несправності, швидше за все, є не сама кнопка, а шлейф. Для його заміни мобільник буде потрібно розібрати так само, як для заміни окремої кнопки . Вартість самого шлейфа залежить від його конструкції: вона стає помітно вище, якщо він виконаний як єдине ціле з динаміком або передньої камерою.