Як заплести косички на маківці.

Косички на маківці підходять як маленьким модницям, так і цілком дорослим дівчатам. Їх можна заплести десятком різних способів, прикрасити декоративними шпильками, гумками, штучними квітами. Залиште свою косу вільно спадати на плече або спину або заколіть її в красивий вузол.
Вам знадобиться
  • - гребінець;
  • - гумки для волосся;
  • - шпильки;
  • - лак для волосся;
  • - віск.
Інструкція
1
Вимийте волосся і обробіть їх кондиціонером. Він зніме надлишки статичної електрики і зробить пасма більш слухняними. Хвилясте волосся перед плетінням можна випрямити за допомогою стайлера.
2
Виберіть варіант майбутньої зачіски. Власницям подовженого особи підуть коси, заплетені по боках і скріплені на потилиці. Дівчата з правильними рисами дуже красиво виглядають з високо піднятою на маківці косою. А дамам солідного віку рекомендуються складні плетінки, закріплені численними шпильками.
3
Спробуйте зробити зачіску з перекручених джгутів, з'єднаних на маківці. Розділіть волосся прямим або косим проділом. Відокремте біля скроні вузьку пасмо, перекрутите її тричі і притисніть рукою. Візьміть наступну пасмо, повторіть прийом, перехрестите її з першої пасмом і пропустіть під неї.
4
Продовжуйте плетіння джгутів, рухаючись до потилиці. Закінчивши, закріпіть волосся зажимом і повторіть плетіння з іншого боку голови. Довівши плетіння до потилиці, з'єднайте обидві частини волосся вузької гумкою і сплетіть їх в тугу косу. Підверніть її всередину, утворивши невелику петлю, і заколіть місце скріплення великої шпилькою з декоративним бантом.
5
Щоб заплести косу на маківці, ретельно розчешіть волосся і, допомагаючи собі гребінцем, зберіть їх якомога вище, закріпивши широкою м'якою гумкою. Розітріть в долонях трохи воску і пригладьте пасма на лобі і скронях. Заплетіть косу, зав'язавши її на кінці гумкою. Збризніть зачіску блиском у вигляді спрею.
6
Для вечора підійде зачіска на основі французької коси. Зробіть глибокий бічний проділ, довівши його до маківки. Починайте плетіння, відділяючи вузькі пасма і приєднуючи до них локони з основної маси волосся. Виконавши косу з одного боку голови, закріпіть її затискачем і повторіть прийом з іншого боку. Перехрестіть коси на потилиці, підвернувши їх кінці під плетінку. Заколіть пучок шпильками, а всю зачіску декоруйте шпильками, прикрашеними штучними перлами.