Як вибрати вертоліт.

Радіокеровані моделі вертольотів користуються величезною популярністю, і не тільки серед дітей. Багато дорослих набувають їх із задоволенням. Вони володіють функціональністю справжніх машин, здатні здійснювати різні трюки в повітрі. Моделей вертольотів існує величезна безліч. І не так-то просто розібратися, яка з них потрібна саме вам.
Інструкція
1
Вибираючи вертоліт в подарунок дитині, враховуйте його вік. Не купуйте малюкові складну в управлінні модель - йому буде важко з нею розібратися. 3-4 річній дитині принесе задоволення проста модель, особливо якщо він навчиться нею керувати.
2
Однак дитині постарше швидко набридне примітивна іграшка. У 9-10-років потрібно модель іншого рівня, здатна виконувати складні фігури пілотажу. Приміром, falcon 400 v2 або falcon 400 se.
3
В якості подарунка для підлітка можна придбати вертоліт, оснащений багатоканальної системою управління, яка дозволяє значно краще контролювати політ. Така модель вимагають навичок управління. 3-4 канальний вертоліт буде відмінним подарунком для підлітка.
4
Визначте місце запуску вертольота. Існують кімнатні та призначені для запуску на вулиці моделі. Для домашнього використання придбайте невеликий вертоліт, розміром не більше 20см. Моделлю великих розмірів управляти в приміщенні буде складно. Кімнатні вертольоти більш маневрені. Радіус управління - до 10м. Час зарядки складає 40-45 хвилин. Для польотів у великих залах або на закритих спортивних майданчиках придбайте більш об'ємну модель, розмірами порядку 30-40см.
5
Для запуску на вулиці призначені спеціальні вуличні та професійні моделі. Вони значно більше і важче, на них менше впливає вітер. Радіус управління вуличної моделлю 40-50м, а професійної - 500-1000м.
6
У комплект з професійною моделлю часто входить симулятор для тренувань на комп'ютері. Такі іграшки можна заряджати від автомобільного акумулятора. Але вони складніше в управлінні і значно дорожче.
7
Дизайн вертольота не впливає на його функціональність. Єдино можлива рекомендація - віддавайте перевагу яскравому забарвленню, набуваючи вуличну модель. Такі вертольоти краще видно на тлі неба.