Як відтворити мульти в Агента.

Інтернет-пейджер «Агент» від «Майл.ру» дозволяє зробити спілкування з друзями максимально зручним і цікавим. Для цього в програмі є ряд корисних функцій. За допомогою «Майл-агента» можна відправляти повідомлення, СМС, здійснювати телефонні та відеодзвінки, влаштовувати конференції. Крім цього, в його архіві є різноманітні смайли і мульти - анімовані картинки, здатні допомогти вам висловити свої емоції і підняти співрозмовнику настрій.
Вам знадобиться
  • - встановлений «Майл-агент».
Інструкція
1
Кожна нова версія «Майл-агента» поповнюється все новими доповненнями, розширюючи можливості для спілкування з друзями. Наприклад, в останніх випусках «Агента» значно поповнилася бібліотека мультиплікаційних анімованих картинок-сюжетів, які в програмі представлені під назвою мульти .
2
При бажанні ви можете прикрасити своє повідомлення барвистим міні-мультфільмом. Щоб скористатися цією можливістю, відкрийте «Агент». Якщо при вході в аккаунт «Майл-агента» ви не користуєтеся функцією автосохранения пароля, ведіть в спеціальні поля свої облікові дані. Після цього в списку контактів знайдіть користувача, з яким збираєтеся спілкуватися, і двічі клікніть лівою кнопкою миші на аватар потрібного абонента.
3
Після подвійного клацання по фотографії користувача відкриється нова вкладка, в поле якого ви можете вписувати і відправляти свій текст, разнообразив його смайлами і мультами. Але не поспішайте. Перед відправкою перегляньте мульт, а то раптом він виявиться не по темі. Тим більше що ця процедура не займе багато часу: кожен ролик триває кілька секунд. Для зручності перегляду все мульти мають свою назву, що значно полегшує пошук потрібної анімації.
4
Розділ з мультами розташовується в панелі інструментів вікна для повідомлень. Знайти його можна за спеціальною піктограмі з зображенням телевізора. При наведенні курсора на цей знак відкриється назва - «Мульти». Для переходу до бібліотеки анімації клікніть один раз по піктограмі і в випадної вкладці побачите наявні в ній мульти . Переглянути їх все ви можете, прокручуючи коліщатко мишки.
5
Піднесіть курсор до вподобаного зображенню і натисніть кнопку «Перегляд». Після чого в поле повідомлень ви побачите весь мульт від початку до кінця. Виберіть вподобану анімацію і двічі клікніть по ній для відправки мульта співрозмовнику.
6
При цьому врахуйте, що для використання мультиплікації контакт, якому призначений ролик, повинен перебувати в мережі. При цьому у нього повинна бути підключена функція підтримки мультів, яка надається тільки абонентам, що використовують Mail.Ru Агент. Користувачам інших мереж ця послуга недоступна. Ще однією умовою для відтворення роликів є наявність встановленого плеєра, призначеного для перегляду флеш-аніміаціі. В даному випадку необхідний Flash player. Але з десятою версією плеєра в деяких браузерах агент не контактує, в результаті виникають різноманітні збої при відправці повідомлення і під час перегляду мульта. Однак для браузерів Mozilla, Netscape, Opera, Safari плагін десятої версії Flash player ролі не грає. При використанні цих оглядачів помічено: в них проблем з мультами не виникає.
7
Якщо ви не можете переглядати мульти , перевірте настройки «Агента». Можливо, в них варто заборона на показ анімації. Для переходу в меню "Налаштування" клікніть на піктограму з зображенням ключа і у вікні знайдіть пункт «Мульт». Поставте мітки в пунктах «Показувати мульти при відправці» і «Показувати мульти при прийомі».