Як позбутися прищів швидко і в домашніх умовах. Як позбутися від прищів на обличчі за 1 день.

Отже, незабаром у вас важливе і урочиста подія або хвилююча зустріч, і виглядати вам потрібно просто чудово! Але, на жаль, ваша шкіра далека від ідеалу - як на зло з'явилися висипання і запалення - що ж робити? По-перше, заспокоїтися, адже стреси для прищів - це тільки підмога! По-друге, почати діяти, адже позбутися вугрів цілком можливо, навіть якщо ви обмежені в часі або засобах, і похід до косметолога для вас зараз неможливий. Приступаємо!
Інструкція
1
Шкіру необхідно добре очищати - це знає кожен. Тому обзаведіться антибактеріальним гелем або пінкою, і ретельно вмивайтеся ними два рази на день. Якщо на вашому обличчі немає сильно запалених ділянок з гноєм - то вмивайтеся скрабом, він чудесно відлущить мертві частинки, підготує шкіру до тонікам, кремам і маскам, чиї компоненти будуть набагато ефективніше діяти.
2
Що потрібно для того, щоб прищі пройшли швидко і не поверталися довгий час? Абсолютно чудовий і відмінно зарекомендував себе спосіб - це маски з глини. У ній міститься величезна кількість антибактеріальних елементів, а також речовин, що поліпшують загальний стан шкіри - мінерали, мінеральні солі. Маски з глини - це воістину порятунок для тих, хто бажає позбавитися від висипань якнайскоріше, адже вони не тільки підсушують, а й ефективно і швидко знімають почервоніння і матируют шкіру. Видів глини існує досить багато, і якщо вам потрібно не тільки зміцнення шкіри, але і швидке позбавлення від вугрів - зверніть свою увагу на чорну, блакитну і зелену глину, так як частка підсушуючих компонентів там просто "ударна". Якщо ж ви страждаєте від сильних гнійних запалень, то спробуйте посилити дію глиняної маски за допомогою 2-3 крапель ароматичного масла чайного дерева - результат не змусить себе чекати. Чайне дерево - найвідоміший антибактеріальний і регенеруючий компонент.
3
Для того, щоб успішно боротися з локальними великими прищами і запалення, можна використовувати кілька засобів. Відмінний засіб - це згадане вище масло чайного дерева, воно зменшує розміри запалення, підсушує і зменшує ймовірність виникнення слідів і ранок після того, як прищ пройде. Візьміть ватяну паличку і акуратно припечіть прищик маслом чайного дерева. Якщо ваша шкіра сильно лущиться - то ви можете використовувати під ефірне масло масло-основу. Добре підходить абрикосове, так як воно не забиває пори.
Зверніть увагу
Лід. Застосування льоду допоможе зменшити набряк і роздратування пов'язаного з акне. Для цього буде потрібно деяку кількість колотого льоду, загорнутого в алюмінієву фольгу, щоб він швидко не розтанув. Потім помістіть його в поліетиленовий пакет і прикрийте рушником. Тепер покладіть лід на запалене місце на 10-15 хвилин.
Корисна порада
Також можете акуратно припікати з кілька разів на день амую головку прища саліциловим спиртом., Побачите, він швидко зникне. Ще один старовинний рецепт, який підказує як позбутися прищиків за допомогою звичайного господарського мила, який дістався нам від наших бабусь. Потрібно в руках збити господарське мило в піну і додати в неї щіпку солі. нанести на обличчя Мильну піну з сіллю хвилин на 10-15.