Як намалювати вітрину.

Малюючи міський пейзаж, слід правильно зображати всі його елементи, включаючи вітрини магазинів та інших установ, а також розташовані над ними вивіски. Від точності їх зображення залежить правдоподібність всього малюнка.
Інструкція
1
Перед виконанням вправ з малювання вітрин корисно походити по місту, щоб їх уважно розглянути. Зверніть увагу на те, що вони мають різне співвідношення між шириною і висотою, відрізняються один від одного формою вікон. У більшості вітрин вони прямокутні, але у деяких верхня лінія є дугоподібній. Вітрини по-різному оформляються: одні - плоскими плакатами або наклейками, інші - зразками товарів, що реалізуються, треті - речами, які не мають ніякого відношення до асортименту, наприклад, предметами антикваріату. Вітрина бібліотеки може бути оформлена тематичними стендами.
2
Зверніть увагу: практично всі вітрини є двошаровими. За першим склопакетом розташовані об'єктами, якими оформлена вітрина, а за ними знаходиться друге скло того ж розміру. Відстань між стеклами становить приблизно півметра. Між секціями можуть перебувати перегородки або колони. На цих перегородках або колонах можуть бути розетки, в які включають прожектора, а взимку - також гірлянди.
3
Малюючи вітрину , спочатку покажіть зовнішні вікна, після чого легкими діагональними штрихами надайте їм блиск. Потім намалюйте виставлені об'єкти, перегородки, колони, і лише потім - підлога, на якій вони стоять. Якщо малювати їх саме в такому порядку, не доведеться прати ту частину підлоги, яка цими об'єктами загороджена (це особливо важливо, якщо малювання проводиться не олівцем, а фломастерами, аквареллю). За виставленими об'єктами намалюйте задні скла. Не забудьте також намалювати поруч з вітриною хоча б одні двері.
4
Можна також намалювати, що відбувається за вітриною: як люди вибирають товари, стоять в черзі до каси тощо. Значна детальність при цьому не потрібно - більше того, вона тільки зашкодить. Ця частина малюнка може бути злегка розмитою, щоб підкреслити, що інтер'єр магазину розташований за двома стеклами.
5
Над вітриною намалюйте вивіску. Зазвичай вона складається з об'ємних літер або прямокутного короба, на передню стінку якого нанесено зображення. Рідше зустрічаються квадратні світлові короби, на кожен з яких нанесено по одній букві. Якщо ви малюєте нічний міський пейзаж, зробіть ці об'єкти набагато більш світлими, ніж все інше, і вони будуть здаватися світяться. Для більшої детальності можна намалювати поруч з вивіскою ледь помітні проводи, а також невеликі коробочки - трансформатори для газосвітних трубок.