Як позбутися запаху сирості. Як видалити цвіль із речей.

При вході в квартиру, перше враження завжди ґрунтується на запахах і ароматах, які містить житло. Дуже часто трапляється так, що замість приємних ароматів, що містяться в квартирі, можна вловити неприємний запах вогкості. Позбутися від вогкості звичайно можна, якщо виконувати певні рекомендації.
Інструкція
1
Найефективнішим способом позбавлення від запаху вогкості є установка озонатора. Завдяки йому, повітря не тільки позбавляється від неприємних запахів, але і відбувається дезінфекція в просторі.
2
Приємну атмосферу в квартирі можна створити за допомогою освіжувачів повітря. Але у такого засобу мається мінус - це шкідливий вплив на людину. Особливо великої шкоди завдають такі аерозолі алергікам і астматикам.
3
Позбутися від запаху вогкості і створити відчуття комфорту в домі допоможуть аромалампи з запахом м'яти, коріандру або цитруса. Аромати лаванди і хмелю перетворять спальну кімнату на справжнє царство снів. Також, неповторну атмосферу в домі створять і ароматичні свічки.
4
Щоб позбутися запаху вогкості можна протирати поверхню шаф і ящиків розчином марганцю. В білизняні ящики можна покласти лляної мішечок з кавовими зернами.
5
Неприємний запах вогкості можна усунути за допомогою протирання стін розчином відбілювача.
6
Добре допомагають позбутися неприємного запаху вогкості осушувачі повітря. Вони дуже швидко і ефективно приводять у норму рівень вологості в будинку.
7
Щоб позбутися запаху вогкості в квартирі, варто подумати про утеплення стін і монтажі підлоги.
8
Запобігти появі вогкості можна періодичним провітрюванням житла та проведенням дезінфекції.
Корисна порада
Перш ніж виконувати будь-які дії по усуненню запаху сирості, необхідно звернутися в діагностичну компанію, яка визначить причини виникнення вогкості і призначить спосіб її усунення.