Як відзначити зустріч випускників.

Зустріч випускників досить рідкісна подія, тому її хочеться організувати і відзначити по-особливому, щоб враження від неї були незабутніми і позитивними. У цей день дуже важливо створити атмосферу шкільної або студентського життя, можна зустрітися з викладачами та висловити їм свою подяку за освіту і виховання, які принесли вам успіх у житті.
Інструкція
1
Дата зустрічі повинна бути запланована заздалегідь, так як зазвичай багато зайняті роботою або домашніми клопотами. Можливо, хтось із випускників живе в іншому місті або країні, тому їм необхідний час для прибуття в призначене місце зустрічі. На організаційні питання може піти не один місяць, будьте готові до цього.
2
Визначтеся з місцем проведення заходу. Це може бути улюблений шкільний клас (аудиторія), кафе, бар або виїзд за місто, на природу. Щоб не було безладу, нехай організацією заходу займеться обрана група активістів.
3
Якщо ви вирішили провести зустріч випускників в школі чи університеті, то запросіть вчителів (викладачів), підготуйте спеціальний відеофільм або презентацію тематичних фотографій, сюжети про досягнення випускників , їхні успіхи, можна включити слова подяки своїм викладачам. Зберіть фотографії випускників і оформите їх у спеціальний альбом, подаруйте його школі або університету.
4
Виїзд на природу може бути своєрідним нагадуванням про похідної шкільної або студентського життя. Розбийте невеликий табір, встановіть намети, посидьте біля багаття, згадайте цікаві шкільні (студентські) історії.
5
Влаштуйте тематичну вечірку вдома або в якому-небудь закладі. Прикрасьте приміщення у відповідному стилі. Попередьте всіх учасників зустрічі про тематичний дрес-коді. Можна найняти фахівців в організації свят, які складуть для вас розважальну програму, все буде відображене на фото- і відеокамери.
6
Зустріч випускників можна провести і в караоке-барі, влаштувати конкурси, згадати шкільні (студентські) пісні, насолодитися спілкуванням один з одним.
7
Щоб пам'ять про цей вечір залишилася надовго, підготуйте невеликі сувеніри або подарунки всім випускникам. Фінансову сторону питання продумайте заздалегідь.
Всі, хто закінчив школу і вже прожив частину свого життя, іноді згадують людей, з якими вони проводили багато часу. Першими в пам'яті спливають в основному товариші по навчанню, з якими вже втрачені всі контакти.
Якось влаштувавши своє життя і захотів нових вражень, хочеться зануритися в минуле, яке сильно змінилося, адже всі люди змінюються, як і життя. Для пошуку своїх однокласників є багато способів, які вимагають від вас різних зусиль.

Способи пошуку

По-перше, слід зареєструватися в соціальних мережах, таких як «Вконтакте» і «Однокласники». Вказавши свою школу, місто і рік випуску ви побачите людей, яких ви можливо знали за цей проміжок часу. Це найпростіший варіант, який напевно допоможе знайти якусь кількість старих знайомих. По-друге, швидше за все, з кимось з однокласників ви продовжили спілкуватися і після школи. Можливо, вони спілкуються не тільки з вами і зможуть підказати, як можна когось найті.Еслі все це не допомагає в пошуку певної людини, то варто спробувати звернеться до пошукових систем, вводячи ПІБ. Можливо, вам пощастить, і ви натрапите на сторінку людини в інших соціальних мережах або якихось порталах. Але категорично не рекомендується відправляти повідомлення на сайтах, нібито надають інформацію про людину, таких баз нет.Еслі ви зараз проживаєте в іншому місті, то є сенс приїхати в рідне місце, де ви зможете зустріти старих знайомих або знайти когось, хто підкаже в напрямку подальших поісков.Можно також зайти в школу, раптом хтось із ваших однокласників приходив до якогось вчителю. Так ви й самі побачите виростили вас людей, яким буде напевно приємно, що їх не забули, і дізнаєтеся необхідну інформацію.

Зустріч випускників

Як говорить прислів'я - хто шукає, той завжди знайде. У цьому питанні все залежить від вас і від того, наскільки сильно вам це потрібно. Може, вас теж шукають люди і достатньо буде звичайної реєстрації в соціальних мережах. Як правило, раз на 5 або 10 років проводяться зустрічі однокласників, потрапити на які дуже легко, треба лише підтримувати контакти хоч з кимось. Організаторами зазвичай виступають все ті ж ініціативні люди, яких ви знали ще в шкільні роки. Хоч люди і змінюються з часом, деякі звички залишаються. На такому вечорі ви зможете дізнатися, що у кого сталося в житті за той час, що ви не бачилися, зануритися в минуле і просто добре провести время.Варіантов для пошуку напевно більше, просто потрібно докласти кмітливість і застосувати її в конкретній ситуації. Знайти людину, якщо він не ховається навмисно, набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд.