Як вивести котячих бліх.

Блохи - безкрилі кровоссальні комахи. У кішок вони викликають сильний свербіж. Раcчеси і садна можуть викликати дерматит. Якщо бліх багато, то це може стати причиною анемії тварини. Вивести комах не так то просто. Вони можуть до півтора років обходитися без пиши, але миттєво активізуються, якщо поруч опиняється тварина.
Вам знадобиться
  • - протиблошині нашийник;
  • - інсектицидний шампунь, мило або піна;
  • - інсектицидний спрей;
  • - суха полин;
  • - препарат на основі луфенорона.
Інструкція
1
Блохи дуже живучі. На сьогоднішній день немає коштів, які вбивали б їх на будь-якій стадії розвитку. Ефективний метод боротьби - це обробка тваринного і квартири безпечними антипаразитарними препаратами. Їх досить багато. Правда, деякі містять хімічні речовини, які можуть пошкодити тварині. Тому купуйте засоби, призначені спеціально для кішок.
2
Не змішуйте різні препарати. Навіть якщо кожен з них окремо безпечний для тварини, при спільному використанні рівень токсичності може значно підвищитися.
3
протиблошині нашийник - зручний та доступний засіб, на жаль, не завжди призводить до бажаних результатів. Іноді блохи просто перебираються подалі від нашийника. До того ж не всяка кішка буде терпіти його на собі. Але шейнік може оберегти тварину від повторного зараження. Ніколи не використовуйте його одночасно з яким-небудь іншим засобом.
4
Ефективні інсектицидні шампуні. Перед придбанням переконайтеся, що засіб призначений спеціально для кішок. При використанні дотримуйте інструкції. Можна застосовувати також спеціальне мило або піну. Намильте бавовняну тканину. Протріть нею шерсть кішки. Не наносіть засіб на мордочку тварини. Слідкуйте, щоб мило не попадало в очі, ніс і вуха. Головним мінусом такого методу є те, що багато кішки не люблять купання.
5
Для боротьби з комахами можна використовувати спреї. Візьміть тварину за загривок і швидко, протягом 2-3 секунд, розпорошите препарат спочатку уздовж спини, потім уздовж живота. Будьте обережні, речовина не повинна потрапити кішці на мордочку. Таку обробку найкраще проводити на вулиці, а якщо все ж вдома, то ні в якому разі не в приміщеннях, де перебувають вода, їжа або акваріум з рибками. Обробіть дивани ліжка, крісла на яких любить сидіти або лежати кішка, а також краї килимів.
6
Безпечне рослинний засіб - гіркий полин. Правда, вона не знищує, а лише відлякує комах. Візьміть сухі подрібнені в порошок листя полину. Втирайте в шерсть кішки. Потім вичешіть щіткою. Мішечки з сухим полином можна класти в котячу підстилку.
7
Препарати на основі луфенорона - сучасне, ефективне, яке не має побічних ефектів засіб. Безпечний для людей і тварин. Луфенорон - гормон руйнує хітин. В результаті його застосування цикл розвитку комахи переривається на ранній стадії. Яйця бліх просто висихають.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8h6f5oa6dFI