Як з pdf витягти сторінку. документ в пдф форматі Як витягти.

Коли з документа PDF потрібно виділити певні сторінки, у непрофесійних користувачів виникає питання, яким способом можна це зробити. Варіантів для вирішення даного завдання декілька.
Вам знадобиться
  • - документ у форматі pdf;
  • - одна з перерахованих програм:
  • - Adobe Acrobat Professional,
  • - Adobe Reader,
  • - PDFCreator,
  • - Pdf995 Printer Driver,
  • - «Фотошоп».
Інструкція
1
Щоб «витягнути» сторінку з файлу в форматі PDF, найпростіше зберегти копію потрібного документа і за допомогою функцій редагування виділити непотрібні сторінки і видалити їх, залишивши тільки необхідні.
2
В програмах Adobe Acrobat Professional або Adobe Reader в меню «Файл» виберіть пункт «Друк», вкажіть потрібні сторінки, формат, параметри друку і шлях збереження файлів.
3
Також для цих цілей можна скористатися спеціальними програмами-принтерами, призначеними для конвертації pdf-документів. Ці програми дозволяють створити в систему комп'ютера віртуальний принтер, який миттєво перетворює відправлений для друку документ в pdf-формат. В інтернеті їх достатньо. Скачайте будь-яку і користуйтеся їй в міру необхідності. Наприклад, непогано в цьому плані зарекомендували себе PDFCreator, Pdf995 Printer Driver.
4
Скачайте і встановіть одну з програм, після чого відправте на неї для друку необхідний pdf-файл. Потім в параметрах друку відзначте номери тих сторінок, які необхідно зберегти в документі. Сторінки, які потрібно видалити, не вказуйте. Після цього відкрийте створений таким чином РDF-документ і перевірте правильність даного методу. Непотрібні вам сторінки не увійдуть в файл, що й потрібно було зробити.
5
Ще в якості додаткового варіанту можна використовувати програму «Фотошоп». Для цього перетягніть документ в програму. Потім у вікні, виберіть потрібну вам сторінку. Збережіть її окремим файлом і користуйтеся.
6
Також можна спробувати зробити скріншот потрібної вам сторінки документа. Але в цьому випадку сторінка файлу збережеться в форматі зображення.