Як в Windows відновити служби за замовчуванням. відновити служби windows7 за замовчуванням.

Відновлення початкових налаштувань служб на комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows, може знадобитися після некоректно зроблених змін. Слід враховувати, що наведені способи не дають стовідсоткової гарантії відновлення, і може знадобитися перевстановлення операційної системи.
Інструкція
1
Спробуйте відновити вихідні настройки служб Windows стандартними засобами самої системи. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте msconfig в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти, натиснувши кнопку OK.
2
Виберіть закладку «Загальні» в діалоговому вікні та застосуйте прапорець в рядку «Звичайний запуск». Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK, і перейдіть на вкладку System.ini. Увімкніть всі опції і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK. Виберіть закладку Win.ini і повторіть ті ж дії. Перейдіть на вкладку Boot.ini і зніміть всі прапорці в розділі «Параметри запуску». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK і виберіть закладку « Служби ». Скористайтеся командою «Включити все» і застосуєте зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
3
При неможливості відновити настройки служб Windows по замовчуванням вищеописаним способом, скористайтеся спеціальним твіки реєстру «Конфігурація по замовчуванням», доступним для вільного завантаження в інтернеті. Перед використанням даного даного Твіка рекомендується ознайомитися з описом системних служб на офіційному сайті корпорації Microsoft.
4
Зверніть увагу на те, що при використанні нестандартної збірки дистрибутива операційної системи і відсутності впевненості в тому, віддалялися які-небудь служби з цього дистрибутива, настійно рекомендується користуватися спеціальним cmd-файлом, призначеним для відновлення типу запуску служб в стан по замовчуванням. Даний файл доступний для завантаження на спеціалізованих форумах і відрізняється від reg-файлу тим, що не змінює записи системного реєстру, якщо який-небудь сервіс був видалений.