Як повернути значок "Мій комп'ютер". запис сд диска для магнітоли.

Ярлик «Мій комп'ютер » є одним з найбільш використовуваних значків робочого столу комп'ютер а, що працює під управлінням ОС Windows. Задача відновлення зниклого значка може бути вирішена користувачем стандарті інструментами самої системи, без використання додаткових програм сторонніх розробників.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб відновити зниклий значок «Мій комп'ютер » на робочому столі - це викликати головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і знайти однойменний пункт. Після цього залишиться тільки виділити рядок «Мій комп'ютер » і, не відпускаючи ліву кнопку миші, перетягти вибраний елемент в будь-який вільний місце робочого столу.
2
Альтернативний спосіб відновлення значка «Мій комп'ютер » на робочому столі - повернутися в головне меню «Пуск» і викликати контекстне меню елемента «Мій комп'ютер » кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Відображати на робочому столі» і знайдіть що з'явився ярлик.
3
Ще одним методом відновлення значка «Мій комп'ютер » на робочому столі може послужити використання контекстного меню самого робочого столу. Викличте його кліком правої кнопки миші на порожньому просторі робочого столу і вкажіть пункт «Властивості» (для ОС Windows версії ХР) або "Персоналізація" (для ОС Windows версії 7).
4
Виберіть пункт «Зміна значків робочого столу» в лівій панелі діалогового вікна і перейдіть на вкладку «Робочий стіл» (для версії ХР) або «Значки робочого столу» (для версії 7) в новому діалоговому вікні.
5
Натисніть кнопку «Налаштування робочого столу» (для Windows XP) і застосуєте прапорець в рядку «Мій комп'ютер ». Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Застосувати». Переконайтеся в тому, що потрібний значок відображається на робочому столі комп'ютер а.
6
Зверніть увагу на те, що відсутність ярлика «Мій комп'ютер » на робочому столі ніяк не обмежує доступ до однойменної папці, При необхідності, викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і розкрийте посилання «Мій комп'ютер ». Ця дія надасть доступ до всіх файлів, що зберігаються для потрібної папці.