Як включити режим очікування на комп'ютері. Як встановити режим очікування.

Режим і сплячий режим комп'ютерів, що працюють під управлінням ОС Windows, призначені для зменшення споживаної пристроєм енергії та збереження даних користувача при необхідності перервати роботу або перебоях електроживлення.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що зрозуміла різниця цих двох функцій: Режим режим переводить комп'ютер в режим мінімального споживання енергії, але не вимикає комп'ютер. Тому при переході в режим режим необхідно зберегти всі зроблені зміни, інакше при відключенні електрики вони будуть потеряни.Спящій режим вимикає комп'ютер, зберігаючи при цьому існуючий стан на жорсткому диску. Тому збереження зроблених змін не є обов'язковим.
2
Режим режим комп'ютера включений за замовчуванням і доступний користувачеві в меню завершення роботи і виключення, будучи однією з трьох опцій: - перезавантаження; - виключення; - чекаючего режим а.
3
Якщо на комп'ютері раніше був включений сплячий режим , то для включення чекаючего режим а потрібно викликати контекстне меню робочого столу кліком правої кнопки миші на порожньому просторі. Вкажіть пункт «Властивості» і виберіть закладку «Заставка» в діалоговому вікні. Натисніть кнопку «Живлення» в розділі «Енергозбереження» у нижній частині вікна і перейдіть на вкладку «Сплячий режим » наступного діалогового вікна. Зніміть прапорець в рядку «Дозволити використання сплячого режим а» групи «Сплячий режим » і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Застосувати».
4
Виберіть закладку «Додатково» і вкажіть опцію «Перехід в режим режим » в спадному списку рядка «При натисканні кнопки переходу в сплячий режим » розділу «Кнопки харчування ». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Застосувати».
5
Альтернативним методом включення чекаючего режим а при включеному сплячому режим е є наведення покажчика миші на кнопку «Сплячий режим » в меню завершення роботи і виключення комп'ютера. Натисніть функціональну клавішу Shift і дочекайтеся зміни імені кнопки на «Режим режим ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XXkZXanMyq4
Якщо ви тільки почали освоювати персональний комп'ютер, ви, можливо, не знаєте, що не обов'язково повністю виключати комп'ютер, щоб економити електроенергію, коли вам потрібно надовго від нього відійти. Для цього існує сплячий (або режиму) режим .
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Виключення комп'ютера - елементарний основний навик в роботі з ним. Коли ви перестаєте працювати на компютері, ви його вимикаєте. Але якщо вам необхідно відійти від комп'ютера на тривалий проміжок часу, і потім швидко відновити його роботу, слід перевести його в сплячий режим . Для цього натисніть кнопку "Пуск", потім "Вимкнення".
2
У меню ви побачите три кнопки - "Перезавантаження", "Вимкнення" і "Режим режим ". Само собою, вам слід натиснути на кнопку "Режим режим ". Індикатор живлення (зелена лампочка на системному блоці) почне блимати, і щоб увійти швидко назад в Windows, вам просто треба натиснути на кнопку запуску комп'ютера.
Корисна порада
Сплячий режим дозволяє економити електроенергію.