Як включити програму в автозавантаження.

Управління автозавантаженням програм мало різниться в різних версіях операційної системи Windows. Процедура додавання обраного додатка в автозапуск може бути виконана користувачем без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання «Автозавантаження». Запустіть додаток «Провідник Windows» і знайдіть виконуваний файл програми, що підлягає додаванню в автозагрузку . Викличте контекстне меню знайденого файлу кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Створити ярлик». Створіть копію цього ярлика в папці "Автозавантаження".
2
Іншим способом виконання того ж дії може служити введення команди shell: startup в текстове поле рядка пошуку в головному меню системи. Підтвердіть виконання команди, натиснувши функціональну клавішу Enter, і точно також створіть копію ярлика потрібної програми.
3
Поверніться до головного меню «Пуск» для використання альтернативного методу додавання обраної програми в автозагрузку . Надрукуйте msconfig в рядку пошуку і підтвердіть запуск утиліти, натиснувши функціональну клавішу Enter. Перейдіть на вкладку «Автозавантаження" діалогового вікна і скористайтеся командою «Додати». Вкажіть потрібну програму і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
4
Знову поверніться в головне меню "Пуск" для застосування ще одного способу додавання необхідного додатку в автозапуск і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте regedit в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти редактора системного реєстру, натиснувши кнопку OK. Розкрийте гілку: - HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun - при необхідності зміни конфігурації поточного користувача; - HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce - при необхідності однократного зміни конфігурації поточного користувача; - HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun - для зміни конфігурації всіх користувачів; - HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce - для одноразового зміни конфігурації всіх пользователейі внесіть необхідні зміни. Перезавантажте систему для застосування цих змін.
В операційній системі Windows присутній дуже зручна функція автоматичного запуску програм при завантаженні. Автозапуск потрібних програм заощадить багато часу і не дозволить забути завантажити ту чи іншу програму . Включити автозапуск можна кількома способами.
Інструкція
1
Для того, щоб сформувати список призначених для автоматичного завантаження програм в операційній системі Windows існує спеціальна папка під назвою "Автозавантаження". Дана папка є стандартною, вона створюється при установці системи і розташовується за адресою C: Documents and SettingsusernameГлавное менюПрограммиАвтозагрузка. Для того, щоб програма завантажувалася автоматично, просто вставте її ярлик до папки. Видалення ярлика означатиме скасування автозавантаження даної програми.
2
Автоматичний запуск деяких програм можна налаштувати їх власними коштами, причому багато програми за замовчуванням включають режим автозавантаження при старті операційної системи. Для того, щоб примусово включити автозавантаження програми, зайдіть в її налаштування. Як правило, команда запуску програми разом з операційною системою розташовується у вкладці налаштувань під назвою "Загальні". Включити автоматичне завантаження програми можна встановивши галочку навпроти відповідного рядка. Після цього застосуйте і збережіть зроблені зміни.
3
Для просунутих користувачів. Автозапуск тієї чи іншої програми можна включити за допомогою редагування реєстру стандартними засобами Windows. Для цього зайдіть в меню "Пуск" і натисніть в ньому кнопку "Виконати". В поле для введення тексту напишіть "regedit". Відкриється редактор реєстру Windows. В редакторі реєстру перейдіть в розділ [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun] і додайте в нього ключ з адресою виконуваного файлу програми, для якої потрібно налаштувати автозапуск. Наприклад, для того, щоб програма "Блокнот" завантажувалася автоматично в даному розділі необхідно прописати код "NOTEPAD.EXE"="C: WINDOWSSystem32otepad.exe".