Як вимкнути монітор ноутбука. відключити зовнішній монітор від ноута.

Якщо ноутбук працює спільно з зовнішнім монітором , плазмовою панеллю або проектором, його вбудований екран доцільно відключати. Це дозволить не витрачати ресурс вбудованих в нього ламп або світлодіодів підсвічування.
Інструкція
1
Знайдіть на клавіатурі ноутбука на одній з F-клавіш піктограму, яка зображує екран. Натисніть клавішу Fn (вона розташована в лівому нижньому куті клавіатури), а потім, утримуючи її - F-клавішу з цією піктограмою. На більшості ноутбуків послідовними натисканнями цієї клавіші можна перемикати по кільцю три режими, в першому з яких працює тільки вбудований екран, у другому - тільки зовнішній монітор, проектор або плазмова панель, а в третьому - і те, і інше. У деяких машинах третій режим може бути відсутнім.
2
Вбудований екран ноутбука автоматично відключається, якщо його закрити. Але при цьому буде неможливо користуватися вбудованими клавіатурою і тачпадом, тому доведеться підключити зовнішні клавіатуру і мишу. Закриваючи кришку ноутбука, попередньо перевірте, чи не лежать на клавіатурі будь-які предмети, інакше екран можна розчавити.
3
Можна змусити екран ноутбука згаснути, не закриваючи кришку, якщо імітувати її закриття. Якщо ви вмієте розбирати і збирати портативні комп'ютери, виведіть назовні провідники від датчика закривання (якщо він контактний). Тепер, якщо замкнути їх навіть при відкритій кришці, екран згасне. У деяких ноутбуків датчик має невеликий штовхач. Спробуйте натиснути на нього - якщо екран згасне, ви його знайшли. Можна притиснути її, наприклад, важкої гайкою - головне, не забути прибрати її перед закриванням кришки.
4
Якщо для контролю закривання кришки використовується геркон або датчик Холла, для імітації закривання використовуйте невеликий магніт. Він повинен бути слабким, щоб уникнути впливу на жорсткий диск і розташовані поруч дискети. Визначити положення датчика можна дослідним шляхом. Можна також спробувати знайти, скажімо, за допомогою скріпки, місце розташування вбудованого в екран магніту. Тоді буде зрозуміло, де в підставі ноутбука знаходиться датчик. Перед тим, як закривати кришку по-справжньому, не забудьте видалити магніт.
5
В ноутбуці, який передбачається експлуатувати спільно з проектором завжди, вбудований екран доцільно відключити фізично. Для цього обесточьте машину, зніміть фальшпанель, знайдіть в лівому верхньому куті материнської плати роз'єм дисплея, від'єднайте його, ізолюйте, а потім встановіть фальшпанель на місце. Цю доопрацювання не можна виробляти в ноутбука х, в яких зняття роз'єму призводить до браку місця для установки фальшпанели назад.
Зверніть увагу
Перед підключенням і відключенням периферійних пристроїв обесточьте ноутбук і все, що до нього підключено. Перед виконанням робіт всередині ноутбука також зніміть з нього акумуляторну батарею.