Як вкладати гроші в цінні папери.

Вкладення грошей у цінні паперу може приносити стабільний дохід - за умови, що ви розумієте принципи зміни їх вартості і можете з достатньою ймовірністю прогнозувати ситуацію на фондовому ринку. Є варіанти і для тих, хто хотів би вкласти гроші в цінні паперу , але не ризикує зробити вибір самостійно.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - рахунок у банку.
Інструкція
1
Відкрийте брокерський рахунок у вибраному банку - заявку можна подати через інтернет. Після того як вам відкриють рахунок і ви внесете на нього необхідну суму, з'явиться можливість безпосередньо приступити до торгівлі.
2
Скачайте торговий термінал - його тип залежить від обраної брокерської контори. Всю інформацію про роботу з терміналом знайдете на сайті брокера або інших подібних ресурсах. На форумах докладно описуються принципи роботи і можливі складності. В самих терміналах є довідкові матеріали, що викликаються натисканням клавіші F1.
3
Умійте аналізувати стан ринку. Для успішного інтернет-трейдингу вивчіть основні правила технічного та фундаментального аналізу.
4
Технічний аналіз заснований на виявленні закономірностей в графіках зміни котирувань. Ситуація на ринку завжди циклічна, при цьому зміна циклів підкоряється деяким правилам. Знаючи їх, зможете з досить високим ступенем ймовірності прогнозувати, що станеться на певному часовому відрізку.
5
Якщо технічний аналіз дозволяє бачити природні ритми ринку, то фундаментальний покликаний виявляти причини, здатні привести до зростання або падіння як усього фондового ринку, так і конкретних цінних паперів. На курсову вартість акцій впливають багато факторів, починаючи від міжнародної обстановки і закінчуючи статистичними даними по зростанню виробництва, ринку праці та т.д.
6
Вчіться торгувати на новинах, тобто в ситуації, коли та чи інша новина змушує ринок злетіти або впасти. В очікуванні серйозних новин заздалегідь вживайте заходів, здатні як допомогти заробити, так і запобігти можливі збитки. У першому випадку виставте відкладений ордер в напрямі можливого руху ціни. У другому, при наявності відкритих позицій, обмежте можливі збитки виставленням стопів.
7
Поставте два рівновіддалених від поточної ціни відкладених ордера. Цей варіант зручний при очікуванні важливої новини та відсутності відкритих позицій. У яку б сторону ні хитнувся курс, один з ордерів відкриється і принесе вам прибуток. Другою, не спрацював ордер, потім просто скасуйте.
8
Віддайте капітал в довірче управління. Цей варіант підійде в разі, якщо не ризикуєте торгувати самостійно. Умови довірчого управління можете дізнатися на сайтах компаній, що надають такі послуги.