Як виховати творчу особистість.

Творчі люди незвичайні і цікаві. Здається, що вони бачать світ інакше і думають зовсім по-іншому. Талант дається людям згори, але розвинути творчі задатки і виростити цікаву особистість цілком реально.
Інструкція
1
З самого раннього дитинства займайтеся з дитиною. Не купуйте багато іграшок, де потрібно робити все за зразком. Нехай малюк розвиває фантазію і сам здогадається, що потрібно робити або придумає нові правила гри.
2
Набори для дитячої творчості - це відмінні помічники для батьків. Малюйте разом з дитиною, ліпіть, робіть вироби з природних матеріалів, збирайте з конструктора казкові замки і моделі суперсучасних літаків. Організуйте будинку дитячий ляльковий театр. Зробіть іграшки самі або пошейте для магазинних ляльок незвичайні костюми. Придумайте разом з дитиною свою казку і покажіть друзям і родичам домашнє уявлення.
3
Коли малюк трохи підросте, починайте залучати його до мистецтва. Ходіть в театри і музеї, слухайте різну музику і обов'язково багато читайте. Читання не лише розширить словниковий запас дитини, а й допоможе йому розвинути фантазію та стати різнобічно розвиненою людиною.
4
В кожній людині є потенціал і приховані здібності. Придивіться до своєї дитини, визначте, що він любить найбільше і чим захоплюється. Один з дитинства добре малює, в іншого відмінний музичний слух. Ці здібності необхідно розвивати. Запишіть малюка до відповідного гурток чи найміть репетитора.
5
Беріть з собою дитину в поїздки по країні та за кордоном. Подорожі розширюють кругозір, а також наповнюють новими емоціями і враженнями.
6
не пригнічують дитину, не підганяйте його під стандартні рамки і стереотипи. Діти дуже безпосередні і бачать речі під зовсім іншим кутом. Спілкуйтеся з дитиною, дозвольте йому самому визначити коло інтересів і життєвих пріоритетів. Будьте порадником, наставником, другом, але ні в якому разі не диктатором і обмежувачем його мислення.
7
Не можна виростити творчу особистість , не змінивши власний звичний уклад життя. Живіть яскраво та насичено, постійно розвивайтеся і самовдосконалюється. Така атмосфера вельми плідно впливає на розвиток творчої особистості.