Як у Мазілу очистити журнал. Як почистити історію в Мазілу.

Сучасні браузери зберігають різні елементи відвідуваних користувачем веб-сторінок, щоб не завантажувати їх повторно, а заодно і записують інформацію про ці сторінки в історію відвідувань. У різних інтернет-браузерах така літопис має різні назви - в Mozilla Firefox це просто « Журнал ». У цьому браузері, як і у всіх програмах-конкурентах, передбачено кілька способів очищення журналу відвідувань.
Вам знадобиться
  • Браузер Mozilla FireFox.
Інструкція
1
Скористайтеся командою очищення журналу з меню браузера. Для цього спочатку клікніть по помаранчевій кнопці з написом Firefox в лівому верхньому кутку вікна програми. У правій колонці випав меню розкрийте розділ « Журнал » і виберіть рядок «Стерти недавню історію».
2
Якщо маніпуляціям з мишею ви віддаєте перевагу клавіатурні комбінації, замініть дії попереднього кроку натисканням «гарячих клавіш» Ctrl + Shift + Delete. Це поєднання клавіш дублює команду «Стерти недавню історію» з меню браузера, тому результат буде точно таким же.
3
Для видалення не всіх записів, а лише відносяться до певного періоду часу або певного сайту, скористайтеся контекстним меню журналу відвідувань. Щоб отримати доступ до повного списку відвіданих сторінок в розділі « Журнал » меню браузера виберіть пункт «Показати весь журнал». Це ж можна зробити і натисненням комбінації клавіш Ctrl + Shift + H.
4
У лівій колонці вікна виберіть рядок, що відноситься до потрібного періоду, і в правому фреймі побачите список сайтів, відвіданих в цей час. Виділіть рядок, яку потрібно видалити, і натисніть кнопку Delete або клікніть запис правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити цю сторінку» в контекстному меню. Щоб видалити одночасно кілька рядків журналу, перещелкайте їх все при клавіші Ctrl, а потім використовуйте кнопку або пункт в меню. Для виділення йдуть підряд записів можна клікнути по першій з них, а потім натиснути клавішу Shift і клацнути по останньої.
5
У контекстному меню журналу відвідувань є пункт, який дозволяє видаляти записи, які відносяться до якогось конкретного сайту. Щоб ним скористатися, знайдіть хоча б один рядок з посиланням на сторінку цього веб-ресурсу, клікніть по ній правою кнопкою миші і під сплив меню виберіть пункт «Забути про цей сайт». Браузер сам знайде і видалить всі сліди відвідувань потрібного сайту.