Як орендувати підвальне приміщення.

Підвальні приміщення користуються великим попитом, так як ідеально підходять для багатьох затребуваних і прибуткових проектів, як, наприклад, танцювальні студії, спортивні секції, салони краси т.д. Якщо ви вирішили орендувати підвал, уточніть, кому належить приміщення . Від цього залежатимуть ваші подальші дії.
Вам знадобиться
  • - заява; - Висновок СЕС; - Висновок пожежної охорони; - Укладення комунальних служб; - Договір оренди.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з родом діяльності. Якщо ви збираєтеся відкрити ресторан або нічний клуб, підвал, що знаходиться в житловому будинку, вам не підійде. Якщо ж мова йде про салон краси чи іншому бізнесі, не пов'язаним з музикою і шумом, можна буде розглядати будь-які варіанти.
2
Дізнатися, хто володіє підвальним приміщення м. У більшості випадків за підвали відповідають ДЕЗи, РЕУ або ТСЖ. Напишіть заяву, поясніть, навіщо вам потрібно дане приміщення і на який термін ви б хотіли його орендувати. У деяких випадках, якщо мова йде про житлові будинки, вам доведеться чекати рішення власників квартир.
3
Якщо підвальне приміщення знаходиться в житловому будинку, де більша частина квартир є власністю мешканців, з питання оренди зверніться в керуючу компанію (ЖЕУ). Буде проведено загальні збори мешканців, і питання про оренду підвалу вирішиться шляхом голосування.
4
Якщо більшість мешканців будинку ухвалять рішення на вашу користь, ви зможете орендувати даний підвал і почати свій бізнес. Якщо ж власники висловляться проти даного проекту, вам доведеться шукати інше приміщення .
5
Після того як компетентні органи розглянуть вашу заяву і приймуть позитивне рішення, ви зможете укласти договір оренди. Проте до цього вам необхідно буде отримати висновок СЕС, пожежників і комунальних служб. Без дозволу даних інстанцій ви не зможете використовувати підвал під жоден проект.
6
Отримайте необхідні дозволи та укладіть договір оренди з місцевою адміністрацією. Перед підписанням уважно вивчіть умови договору, права та обов'язки сторін. Уточніть умови оренди, оплати, терміни та інші деталі. З'ясуйте всі подробиці і тільки після цього підпишіть документ. Майте на увазі, що якщо в договорі не прописані пункти про права та обов'язки сторін, то в разі непередбачених обставин діяти ви будете відповідно до Цивільного кодексу РФ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F-KG3Ou2ts8