Як орендувати торгову точку.

Для організації власної торгової зовсім не обов'язково купувати спеціальне приміщення - павільйон, стенд, відділ в магазині. Можна просто взяти його в оренду. Однак далеко не всі початківці підприємці знають, що потрібно робити щоб орендувати торгове місце.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно вибрати місце, де ви хочете розташувати свій магазин. Ідеальний варіант - спальний район. Звичайно ж, найкраще, якщо торгове приміщення, яке ви хочете зняти, розташовуватиметься неподалік від зупинки громадського транспорту. Цей варіант гарантує вам велику кількість відвідувачів, а значить, і хорошу виручку.
2
Підбирайте підходящий для себе об'єкт по оголошеннях в газеті або інтернеті. Найчастіше найкращі пропозиції можна знайти саме в спеціалізованих розділах. До того ж, аналізуючи періодику, ви легко зможете скласти зведену таблицю по середньої вартості оренди подібних приміщень.
3
Щойно підберете підходящі варіанти, зв'яжіться з менеджером, який відповідає за них. Його контакти, як правило, вказані поруч з адресою об'єкта. Він допоможе вам надалі оформленні приміщення в оренду і познайомить з власниками даної будівлі, магазину або ринку.
4
Залишається тільки підписати договір і оплатити оренду за певний період. І можна починати працювати. Є у цього способу і мінус - вам доведеться оплатити ще й агентські послуги. Зазвичай вони складають 100% вартості приміщення за місяць.
5
Якщо ж ви не хочете витрачатися на послуги агентів, займіться оформленням вподобаного приміщення самостійно. Щоб знайти потрібне місце для вашого магазину уважно озирніться в сюжеті вас районі. Досить часто над здає в оренду приміщення вивішують банер з телефоном власника. Часто пустующий готовий павільйон можна знайти в тому чи іншому магазині.
6
Далі вам залишається тільки подзвонити за вказаним номером або відправитися до адміністрації магазину. Обговоріть всі деталі і можете укладати договір. Якщо ви не хочете ніяких неприємностей, обов'язково перевірте цей документ у юриста перед тим, як його підписувати. Так ви гарантуєте собі захист від будь-яких проблем.
7
Після підписання договору оплатіть оренду і можете починати торгівлю.