Як оформляють вітальні дизайнери.

Як правило, головною кімнатою в будь-якому будинку є вітальня. Саме тут проходить сімейний відпочинок і прийом гостей. Тому її оформлення є непростим завданням, адже потрібно враховувати відразу два чинники: красу і зручність. Вітальня повинна бути витонченою і відбивати смак господарів і в той же час вона повинна служити комфортним місцем для відпочинку всіх членів родини. Як краще оформити вітальню ?
Інструкція
1
При достатніх розмірах кімнати розділіть її на дві і більше зони. Це можна зробити за допомогою внутрішніх конструкцій або за рахунок зміни рівня підлоги та освітлення. Підключіть фантазію. Зімітуйте своєрідний подіум в центрі або в бічній частині кімнати і поставте на нього обідній стіл або бар. Зробіть над ним яскраве освітлення. Іншу зону можна виділити більш приглушеним світлом і низьким рівнем підлоги, розмістивши в ній комфортабельний диван, крісла книжкова шафа або полки, журнальний столик і телевізор.
2
Щоб надати витонченість своїй вітальні, використовуйте різні архітектурні конструкції: невеликі колони, арки, сходи, декоративні ширми або перегородки, камін. Їх можна використовувати навіть при малих розмірах кімнати. Такі конструкції ідеально впишуться в інтер'єр будь-якого будинку і стануть його оригінальною прикрасою.
3
Вибір колірної гами для вітальні кімнати також грає важливу роль. Кімната може бути виконана в різноманітних відтінках одного основного кольору або гармонійно поєднувати різні кольори. Якщо ви вирішили використовувати спокійні, пастельні тони, то підберіть до них меблі з темного дерева. Предмети обстановки можуть перебувати в контрасті з основною колірною палітрою кімнати або гармоніювати з нею. Все залежить від ваших уподобань і цілей.
4
До підбору меблів варто також поставитися творчо. Вона повинна бути зручною, естетичною, оригінальною і гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр кімнати. Для початку визначтеся з загальним напрямом стилю вітальні, а потім приступайте до підбору меблів. Вона може бути легкою і трансформованою - в цьому випадку ви зможете час від часу міняти обстановку в своїй вітальні. Або виберіть важку і антикварні меблі, вона здивує гостей своєю вишуканістю та розкішшю, але їй знадобиться особливий догляд і дбайливе використання. Елегантність і легкість приміщенню додадуть вироби зі скла та металу. Головне, щоб вони вписувалися в загальний стиль інтер'єру.
5
Бажаний затишок вітальні кімнаті додадуть і текстильні вироби: килими та штори. Вони повинні бути підібрані відповідно до загальним тоном і стилем приміщення. Добре, якщо ці предмети будуть гармоніювати за кольором з меблями.