Як навчитися робити фінти.

У бойовому мистецтві кендо слово «фінт» не цілком відповідає суті дії. Новачки іноді називають так обманний хід, коли противник демонструє намір до одного кроку, а вчиняє інший. У використанні «фінтів» боєць може отримати перемогу над супротивником, але не духовний досвід і силу.
Інструкція
1
Ця тонкість, як і будь-який інший аспект бойового мистецтва, складається з зовнішніх проявів і внутрішніх мотивів. Щоб навчитися зовнішнім, спостерігайте за старшими бійцями, копіюйте їх дії.
2
Внутрішня складова - це мета вашого поєдинку. Ви повинні придушити противника. Мета досягається трьома етапами. По-перше, «убийте» меч противника. Зробіть так, щоб при прямій атаці зброю виявилося не перед вами (тоді ви неминуче будете вбиті), а в будь-якому іншому місці або положенні. Примусьте опонента відвести зброю силою або хитрістю.
3
«Убийте» (нейтралізуйте) техніку противника. Ідіть від ударів атакуючого опонента, щоб збити його з пантелику.
4
«Убийте» волю противника. На відміну від перших двох етапів, результат зовні видно не буде, але саме воля визначає переможця. Пам'ятайте: здався - значить переможений. Ви можете справляти враження більш сильного і міцного бійця, рухатися спритнішим, мати сильнішу власну волю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sjorEjcvaVo
Збираючись в компанії, хочеться продемонструвати свої навички в іграх. Наприклад, футбол став масовим улюбленцем, де молоді люди прагнуть похвалитися вмінням робити фінти .
Вам знадобиться
  • М'яч, спортивна форма.
Інструкція
1
Виберете підходящу площадку для проведення тренувань по деланию фінтів в футболі. Надіньте спортивну форму, щоб було легше тренуватися.
2
М'яч накачайте, щоб не виникало труднощів, коли ви будете вчитися робити фінти в футболі.
3
Для початку просто покидайте м'яч, щоб він відскакував від підлоги. Відчуйте, що цей спортивний інвентар вже в ваших руках.
4
Почніть виконувати прості вправи для того, щоб розім'ятися. Киньте м'яч на підлогу, в момент його відскоку підніміть праву ногу, щоб встигнути зробити коло, а потім відразу ж піймайте м'яч. Виконайте те ж з іншої ноги.
5
Навчитися робити фінти в футболі не складно, але важливо починати з простого, і поступово ускладнювати. Тому після того, як ви виконали перший фінт, пробуйте другий. Затисніть м'яч між щиколоток ніг, вистрибніть вгору, розслабивши ноги і підкинувши ними м'яч вгору. Швидко оберніться і зловіть м'яч руками.
6
Обертання м'яча на руках, окремих пальцях і в тому числі на голові виконується складно, тому намагайтеся шукати баланс і тим самим виконувати фінти в футболі більш прогресивно і правильно .
Зверніть увагу
Вчитися виконувати фінти в футболі у себе вдома або поблизу розташованих скляних споруд не рекомендується, оскільки наслідки бувають вкрай не приємними.
Корисна порада
Для найбільш хороших результатів і освоєння техніки попросіть друга або тренера показати вам фінти в футболі і простежити за вашим виконанням.