Як знайти номер кузова.

Номер кузова автомобіля здатний дати інформацію про рік випуску машини і? відповідно, про тривалість її експлуатації. При купівлі вживаного автомобіля такі знання є дуже актуальними, тому що роблять істотний вплив на його вартість.
Вам знадобиться
  • - хрестоподібна викрутка
Інструкція
1
У різних марках машин даний номер знаходиться на різних частинах кузова. Якщо ви хочете дізнатися номер кузова автомобіля марки BMW, підійміть кришку капота і знайдіть чорну коробочку невеликого розміру (розташовується з правого боку). Щоб її зняти, за допомогою хрестоподібної викрутки відкрутіть чотири шурупа. Під коробочкою буде знаходитися наклейка, що містить даний номер (останні п'ять цифр і дві літери).
2
Якщо машина коли-небудь зазнавала ремонту, і під коробочкою не виявилося наклейки, шукайте номер кузова із зовнішнього боку лобового скла в районі повітрозабірника. Також він може перебувати в районі заднього сидіння (точніше - під оббивкою кришки багажника).
3
На вивороті повітрозабірника автомобіля також може бути зображений номер. У BMW він захищається особливою конструкцією - спеціальними «нитками підтвердження», неминуче пошкоджуються при перебивки номера.
4
В автомобілях, які оснащені комп'ютером, натисніть відповідну кнопку на приладовому щитку і одночасно включіть запалення. На табло комп'ютера висвітиться шуканий номер.
5
Вигвинтите два шурупа, що тримають щиток приладової дошки, демонтуйте приладову панель і від'єднайте дроти. З тильного боку панелі приладів знайдіть пломбу прямокутної форми з наклейкою, на якій проставлено номер кузова.
6
Номер кузова або VIN-код може розташовуватися на нижній частині прорізу дверей водія або безпосередньо на ній - у нижній торцевій частині.
7
Якщо у вас автомобіль марки Daewoo, то подивіться між внутрішньою частиною порога автомобіля і переднім сидінням пасажира (табличку може приховувати ковролін).
8
В автомобілях німецького виробництва відповідну інформацію шукайте в моторному відділенні над бачком радіатора. Також номер може перебувати на перегородці, що розділяє салон і моторне відділення або на лонжероні рами заднього правого колеса.
9
В корейських автомобілях, наприклад, в Hyundai Accent, код знаходиться в багажному відсіку. Підніміть полиць і огляньте простір біля запасного колеса.
10
Для перевірки справжності номера кузова вашої машини зверніться до фахівців-експертів, які дадуть точну відповідь на ваше запитання.