Як можна швидко набрати вагу. Як можна набрати вагу.

Якщо ви хочете набрати вагу , то спочатку розберіться в причинах зайвої худорлявості. Вона може бути патологічної або фізіологічної. Перша викликана порушенням роботи внутрішніх органів, а друга пов'язана з особливостями біохімії організму і будовою центральної нервової системи.
Інструкція
1
Проведіть повне обстеження організму. Якщо ваша худоба викликана проблемами з внутрішніми органами, безглуздо набирати вагу за допомогою посиленого харчування і спорту. Спочатку проведіть лікування, а потім вже займайтеся своєю фігурою.
2
Якщо ж ваша худоба не є результатом захворювань, почніть посилено займатися спортом і розробіть систему харчування. Обов'язково відвідуйте тренажерний зал. На початку заняття зробіть невелику розминку, наприклад, на біговій доріжці або на степпері. Час заняття на цих тренажерах не повинно перевищувати 10-15 хвилин.
3
Далі почніть основну тренування, вона повинна складатися з силових вправ. Більшість тренажерів не допоможе вам збільшити вагу . Вибирайте заняття, де немає обмеження по траєкторії руху. Хороший результат можна отримати, виконуючи жим лежачи, присідання з обтяженнями, підняття штанги. Час тренування повинне становити 1,5-2 години. А в її кінці необхідно знову зробити невелику розминку на аеробних тренажерах.
4
Велику роль відіграє вибір вагу а і кількість підходів, яке ви можете з ним вчинити. Не варто за один підхід робити велику кількість повторів. Необхідно вибрати максимальний вагу , який ви в змозі витримати, і зробити з ним 5-10 підходів. Потім слід зробити невеликий перепочинок і повторити вправу.
5
Відрегулюйте харчування, зробивши акцент на отриманні максимальної кількості білка. Тільки так ви зможете набрати вагу . Адже всі інші продукти можуть при вагу ти до появи жирового прошарку. Навряд чи хочете отримати відвислий животик, швидше за все, ваша мета - збільшення обсягів в потрібних місцях.
6
Намагайтеся не нервувати і щодня висипатися. Адже в стані стресу організм витрачає набагато більше калорій. Встановіть для себе режим - в один і той же час лягаєте спати і прокидайтеся, приймайте їжу і займайтеся спортом.
7
Їжте часто. Якщо ви будете харчуватися нерегулярно, пропускаючи один із прийомів їжі, то про набір вагу а можна забути. Оптимальний варіант - отримувати потрібну кількість білків, жирів і вуглеводів 4-6 разів за день.
Зверніть увагу
Щоб збільшити кількість споживаного білка, не варто їсти більше м'ясних продуктів. Краще ввести в раціон яйця і молочні продукти.
Корисна порада
Відмовтеся від шкідливих звичок, вони погіршують обмін речовин і уповільнюють вбираність корисних речовин.