Як знайти роботу в галузі фізики.

В пошук роботи в даний час включено досить велика кількість фахівців, які володіють різним рівнем знань, досвідом роботи, вміннями та навичками. Знайти роботу людині, яка має освіту в області фізики сьогодні досить складно і проблематично, оскільки це вузька спеціалізація, але при бажанні знайти гідну вакансію можливо.
Інструкція
1
Визначте, в який саме сфері ви б хотіли і могли працювати.
2
Складіть правильне резюме, в якому вкажіть дані про свою освіту, досвід роботи (якщо такий відсутній, вкажіть, де ви проходили практику під час навчання), опишіть свої ділові якості, вміння та навички у роботі.
3
Додайте своє резюме на спеціалізованих сайтах з пошуку роботу . Воно повинно відповідати загальним вимогам. Чітко викладіть інформацію про свої знання, навички та досвід роботи, конкретизуйте певний напрям, в якому ви працювали або хочете працювати.
4
Перегляньте сайти з вакансіями в області фізики . Визначте коло вакансій, які вас зацікавили. Уважно прочитайте всі умови і вимоги, які пред'являються до кандидатів, визначте, наскільки ви відповідаєте ім.
5
Якщо ви знайшли найбільш підходящу вакансію, відправте за відповідною адресою своє резюме або зателефонуйте за вказаним номером телефону безпосередньо роботодавцю і домовтеся про проведення співбесіди.
6
Ознайомтеся з галузевими довідниками, дізнайтеся, які організації працюють в цікавій для вас області науки. Відвідайте дані організації з метою визначення вільних вакансій.
7
Зверніться в науково-дослідні інститути, які працюють в області фізики . Подайте своє резюме в відділ кадрів.
8
Відвідайте офіційний сайт Академії Наук, де також розміщуються оголошення про вакансії за різними напрямами і різним сферам діяльності, у тому числі і в області фізики .
9
Відвідайте сайти, які пропонують віддалену роботу в області фізики . Ви можете виконувати роботи різного рівня складності і напрямку. Попередньо пройдіть відповідні пробні тести на визначення рівня кваліфікації.
Корисна порада
Підключіть до пошуку роботи і своїх знайомих: можливо, вони зможуть надати вам реальну поддержку.Желательно підшукувати роботу вже на четвертому чи п'ятому курсі університету. Проявивши себе як людину відповідальну і компетентного, роботодавець запропонує вам місце після закінчення ВНЗ.