Як можна намалювати плакат на день народження. нарісоватьплакатс днем ??народження на ватмані.

Приміщення, де святкують день народження, прикрашають повітряними кульками та яскравими плакатами. Картинки, звичайно, можна купити, але малювання - це скоріше задоволення, ніж робота, тому плакат спробуйте виготовити самі.
Вам знадобиться
  • - аркуш ватману;
  • - олівець;
  • - циркуль;
  • - лінійка;
  • - фарби;
  • - клей;
  • - ялинкова мішура.
Інструкція
1
Приготуйте все необхідне для роботи. Крім паперу і фарб приготуйте додаткові прикраси, які не завадять на святковій картинці. Це можуть бути новорічна мішура, блискучі зірочки і конфетті.
2
Лист ватману покладіть на стіл і закріпіть куточки. На звичайному зошитовому листочку зробіть попередні начерки, щоб визначитися з композицією і складовими малюнка. Картинки, призначені для прикраси стін до дня народження чоловіків, жінок і дітей, можуть бути різними. Але є й універсальні зображення, які підійдуть усім незалежно від статі і віку.
3
Гарний торт, повітряні кулі, коробки з подарунками і яскраві ковпачки - все це можна намалювати на універсальному плакаті. Спочатку зробіть напис: «З днем народження, (ім'я людини)!». Намітьте розташування літер простим олівцем. Можна використовувати трафарет, але цілком реально обійтися і без нього, просто стежте за розмірами літер за допомогою лінійки.
4
Повітряні кульки простіше малювати, користуючись циркулем. Накресліть цілу в'язку різнокольорових кульок. На кожному елементі відзначте місце, яке ви не будете зафарбовувати - відблиск, він повинен розташовуватися з одного боку. Повітряні кульки пустите парити нагорі плаката.
5
Середину плаката займе витончений стіл з апетитним тортом. Скатертина намалюйте коротку, її краєчок покажіть різьбленим зі святковим орнаментом. Поруч з тортом покажіть на столі кілька конусів-ковпачків.
6
Під столом помістіть цілу гору різнокольорових коробок з подарунками. Вони повинні бути квадратні і прямокутні, великі і дуже маленькі. Не забудьте намалювати на кожній стрічку з бантиком. Начерк олівцем готовий, приступайте до розфарбовування і наклеювання декоративних деталей.
7
Візьміть яскраві гуашеві або акрилові фарби, акварель буде блідо виглядати на плакаті. Зафарбовуючи кульки, не забудьте залишити біла плямочка відблиску. Букви теж можна зробити різнокольоровими. Скатертина залиште білої, щоб на її тлі добре було видно торт і ковпачки. Круглою кистю намалюйте різьблену облямівку і візерунок на ній.
8
Торт фарбуйте, дивлячись на фотографію кондитерського виробу, не завадить деякий достаток Вишеньок, полуничок і шматочків фруктів. Зображайте їх чистими соковитими фарбами. Сам торт можна залити шоколадним кольором, дочекатися, коли шар висохне, і зверху білою гуашшю намалювати збиті вершки. Ягоди і фрукти будуть вже третім шаром на вашому малюнку кондитерського шедевра.
9
Ковпачки і коробки з подарунками розмальовуйте, використовуючи всі наявні кольори в палітрі, крім темних. Спочатку зафарбовуйте весь предмет, а після того, як основний тон висохне, малюйте візерунки і стрічки.
10
Відійдіть подалі від свого твору і відзначте місця, які виглядають порожніми. Приклейте на ці ділянки конфетті, блискітки, зірки з фольги.