Як знаходять роботу успішні люди. Як люди шукали роботу.

Знайти хорошу роботу буває складно не тільки вчорашнім студентам, а й цілком кваліфікованим фахівцям. На кожне гідне місце претендують десятки, а іноді навіть сотні людей. Виділити себе в такому потоці претендентів не дуже легко.
Вам знадобиться
  • - резюме;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Найголовніше в пошуку роботи - визначитися зі сферою діяльності. Якщо ви зробите це невірно, то можете провести дуже багато часу, чекаючи відгуку на своє резюме. Ще може бути варіант, що, витративши пару місяців на нудне для вас заняття, ви будете змушені звільнитися. Для початку подумайте, в якій сфері вам було б дійсно цікаво працювати. Зробіть список таких вакансій. Потім створіть другий список, в ньому вкажіть всі посади, в яких ви маєте хоч який-небудь досвід.
2
Якщо в цих списках є одна і та ж вакансія, претендуйте саме на неї. Якщо ж такого варіанту немає, то вам належить складний вибір: трудитися на ненависній роботі, але зі звичним окладом та знайомими функціями або отримувати задоволення від своєї праці, починаючи з самих низів.
3
Коли ви визначилися з вакансією, візьміться за складання резюме. Воно повинно підходити саме для обраної посади. Опишіть не тільки свій досвід, посадові обов'язки і досягнення, але і розкажіть про своє бажання працювати в обраній сфері. Детально розпишіть, якими навичками ви володієте, як бачите себе на цій вакансії, що зможете зробити для організації.
4
Додайте резюме на якомога більшій кількості сайтів, присвячених роботі. Там же перегляньте всі вільні вакансії. Проведіть моніторинг обраних оголошень, зателефонувавши в організації, розмістивши їх. Задавайте якомога більше питань, що цікавлять вас, адже ви повинні підібрати роботу , яка буде приносити вам не тільки фінансове благополуччя, а й задоволення.
5
Регулярно відвідуйте співбесіди. Не бійтеся задавати питання або просити продемонструвати майбутнє місце роботи. Вам повинні підходити не тільки обов'язки і рівень заробітної плати, а й саме приміщення, колектив і обстановка. Погодьтеся, щасливий той чоловік, який хоче з ранку йти на роботу . Постарайтеся стати такою людиною.
6
Зверніться в кадрові агентства. Якщо у вас фінансові труднощі, вибирайте організації, в яких претендентам не потрібно оплачувати гроші.
Зверніть увагу
Після складання резюме перевірте його на наявність помилок.
Корисна порада
Проінформуйте родичів і друзів про те, що ви шукайте роботу. Можливо, вони можуть підказати організацію, в якій є що цікавить вас вакансія.