Як намалювати смішні пики. мальовані пики мордочки анімешние емоції.

Смішні малюнки або карикатури допомагають не тільки підняти собі настрій, але й цікаво провести час (наприклад, коли вам набрид телефонна розмова, ви чогось очікуєте, вам нема чим зайнятися на заняттях). Малювати смішні пики здатний кожна людина, у якого є трохи бажання і фантазії.
Інструкція
1
Уявіть в думках персонажа або просто смішну пику, яку б ви хотіли намалювати.
2
Візьміть чистий аркуш паперу будь-якого формату, лінійку якого розміру, пару простих олівців з різним ступенем твердості і гумку.
3
Намалюйте коло або овал. Дана геометрична фігура не обов'язково повинна бути ідеальною за своєю формою, тому покажіть її від руки, не використовуючи при цьому спеціальну лінійку з колом або овалом. Це буде голова.
4
Розділіть ваш коло на дві рівні частини за допомогою вертикальної лінії. Лінію проведіть за допомогою лінійки або ж від руки. У центрі кола і посередині проведеної лини намалюйте невелике коло або овал, який буде служити носом пики.
5
Під і над намальованим носом намалюйте ще дві невеликі горизонтальні лінії.
6
На рівні верхньої горизонтальної лини намалюйте очі, а на рівні нижньої горизонтальної лінії зобразите рот.
7
У нижній частині кола намалюйте ще два гуртки - це будуть щоки, а верхній його частині намалюйте брови.
8
Придумайте і намалюйте волосся, капелюх, вуса, веснянки або бороду у пики. Використовуйте додаткові елементи - окуляри, пенсне, трубку, навушники, міняйте зачіску. За допомогою додаткових ліній (зморшок), форми очей і рота надайте своїй намальованою пики емоційний образ. Намалюйте веселу, здивовану, сумну, злий або добру пику на свій розсуд.
9
Малюйте олівцем у тонких лініях, не використовуйте занадто м'який олівець.
10
Наведіть всі основні лінії більш темним кольором (візьміть більш м'який олівець), а всі другорядні і допоміжні лінії зітріть гумкою.
11
Скористайтеся комп'ютером для малювання смішних личка, працюйте за допомогою графічних редакторів. Принцип процесу аналогічний - зображення створюється за рахунок простих форм.
Корисна порада
Пам'ятайте, що ваш малюнок повинен бути позитивною емоційного забарвлення. Так можна підняти собі настрій і викинути погані думки з голови.