Як навчитися красиво писати. Як працювати над своїм почерком написання.

Гарний почерк може бути досягнутий шляхом постійних тренувань в написанні різних текстів. Потрібно тільки наполегливо йти до своєї мети, а також навчитися писати з дотриманням всіх норм і правил.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - папір;
  • - прописи.
Інструкція
1
Купуйте прописи для першокласників і займайтеся по них щодня. Більшість дорослих людей вже забули, як правильно повинна бути написана та чи інша буква. А між тим, дотримання норми написання багато в чому визначає красу почерку. Згадати про це допоможуть шкільні прописи, в яких показано, як пишуться літери, і під яким нахилом. Виберіть одну букву і пишіть її до тих пір, поки результат вас не влаштує.
2
Сядьте правильно. Спина при написанні тексту повинна бути обов'язково пряма, а лікті - лежати на столі. Кінчик ручки направте на плече пишучої руки. Візьміть собі за правило писати тільки в такому положенні. Спочатку буде не цілком зручно, особливо, якщо займатися дуже довго. Але потім ви звикнете і вже не зможете писати в зігнутому положенні.
3
Перед заняттям пропишіть букву в повітрі кілька десятків разів. Це потрібно для того, щоб навчитися писати не пензлем, а всією рукою. Тільки так можна досягти красивого почерку. Після такого тренування лінії стануть більш чіткими і правильними.
4
Пишіть від руки якомога більше. Намагайтеся щодня списувати хоча б кілька сторінок. При цьому всі написані букви повинні відповідати законам каліграфії. Не поспішайте: чим повільніше і акуратніше ви будете прописувати букви, тим красивіше вони вийдуть. Поступово ваша рука звикне до нових рухів при листі, і ви будете виводити правильні літери автоматично.
5
Робіть перерви в роботі. Під час тривалого тренування руки можуть втомитися і занеметь, що може негативно позначитися на почерку. Відчувши втому, відкладіть ручку на пару хвилин, поворушіть пальцями і потрясіть рукою.
6
Любіть свій почерк, адже він також індивідуальний, як і ви. Після довгих і наполегливих занять з правопису не забудьте помилуватися написаним і відзначити свій успіх. Похваліть себе за працьовитість і прагнення до постійного розвитку і вдосконалення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UB2TXoK1WJM