Як заколоти чубок. заколоти довгу чубок.

Чубчик може майже до невпізнанності змінити ваш образ. Якщо ви зовсім недавно вирішили відрізати чубок , знадобиться час, щоб до неї звикнути. Щоб чубчик не заважала і охайно виглядала, її можна по-різному укладати.
Інструкція
1
Заколоти чубок можна кількома способамі.Одін з них - просто заколоти чубок на маківці красивими невидимками. Ви запитаєте - навіщо ж тоді чубчик? На відміну від основної маси волосся, яку ви заколювали, така чубчик створить більш "об'ємний" ефект і візуально звузить обличчя.
2
Інший легкий спосіб - заколоти чубок невидимками разом з основною масою волосся біля вух. Така зачіска підійде дівчатам з овальними особами - "будиночок" з волосся над лобом додасть романтичності та вишуканості.
3
Якщо у вас довгий чубок, яку ви відростили до стану "в такому вигляді заважає, а відстригти шкода", заплетене з неї нетугу косичку, вплітаючи в неї основну масу волосся близько віска.Заколоть таку косичку можна красивою невидимкою або шпилькою - головне, щоб вона виділялася.
4
Довгу чубок також можна заколювати шпилькою набік. А якщо перед цим добряче начесать її, вийде дуже цікавий образ.
5
Якщо чубчик коротка, варіант з заколювання навряд чи підійде - вам просто не вистачить довжини волосся. Таку чубок можна просто укласти оригінальним способом - розділити проділом і добре зафіксувати у лінії брів.
Корисна порада
Щоб чубчик добре виглядала, за нею потрібно доглядати. Відростила чубчик виглядає неохайно, тому частіше відвідуйте перукаря.