Як потрібно прошивати телефон.

Заміна прошивки мобільного телефону дозволяє додати цьому пристрою нові функції. Практика показує, що встановлення нової прошивки підвищує продуктивність телефону і виправляє помилки, виявлені в процесі експлуатації.
Вам знадобиться
  • - SGH Flasher;
  • - файл прошивки;
  • - USB (COM) кабель.
Інструкція
1
Спочатку виберіть програмне забезпечення, за допомогою якого ви будете замінювати микропрограмму стільникового телефону . Для пристроїв фірми Samsung краще використовувати додаток SGH Flasher. Основна перевага зазначеної програми - можливість створення резервної копії прошивки телефону .
2
Скачайте цей додаток. Обов'язково витягніть всі файли з архіву. Це забезпечить правильну роботу програми. Повністю зарядіть акумулятор мобільного телефону . Процес прошивки може тривати 20-30 хвилин. Відключення пристрою під час цієї процедури призведе до серйозного збою.
3
Скачайте нову версію прошивки. Обов'язково переконайтеся в її сумісності з моделлю вашого мобільного пристрою. Підготуйте USB-кабель, необхідний для з'єднання телефону з комп'ютером. Запустіть програму SGH Flasher.
4
Вимкніть мобільний телефон і підключіть пристрій до комп'ютера. Натисніть кнопку Dump full flash (16mb), розташовану в графі NOR Dumping. Виберіть папку, в яку буде збережена резервна копія прошивки. Дочекайтеся завершення цієї процедури.
5
Натисніть кнопку Disconnect і відключіть пристрій від комп'ютера. Перезапустіть програму SGH Flasher. Знову підключіть мобільний пристрій до комп'ютера.
6
Знайдіть меню NOR Flashing і натисніть кнопку Flash BIN File. Після запуску провідника вкажіть розташування файлу-прошивки з розширенням .bin. Кілька разів підтвердіть запуск процесу оновлення прошивки.
7
Зачекайте, поки додаток SGH Flasher виконайте необхідні операції. На це може бути витрачено від 20 до 30 хвилин. Телефон буде перезавантажений 2-3 рази. Після завершення прошивки натисніть кнопку Disconnect і відключіть кабель від комп'ютера.
8
Увімкніть мобільний телефон. Переконайтеся в тому, що апарат працює стабільно.